איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שיחה היסטורית בין יו"ר איגוד השחייה למקבילו מהאמירויות

שיחה היסטורית בין יו"ר איגוד השחייה למקבילו מהאמירויות

תאריך: 10/11/2020
שיחה היסטורית בין יו"ר איגוד השחייה למקבילו מהאמירויות
היסטוריה נרשמה היום (שלישי) לשחייה הישראלית, כאשר יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון ערך שיחה ראשונה עם ראשי איגוד השחייה מאיחוד האמירויות - היו"ר סולטאן אל-סמאחי והמנכ"ל עבדאללה אל-ווהיבי. בשיחה, שהתאפשרה הודות להסכם הנורמליזציה בין המדינות, הוסכם על שיתוף פעולה פורץ דרך בין האיגודים.

הנוכחים שוחחו ארוכות, כאשר כל אחד מהם הציג את פעילויות האיגוד בשגרה ובתקופה הנוכחית תחת מגבלות הקורונה. לאחר מכן, סיכמו יושבי הראש כי ייחתם בין האיגודים הסכם שיתוף פעולה, במסגרתו יתקיימו מחנות אימונים משותפים לנבחרות הלאומיות, תחרויות משותפות, וכן יתאפשר לאגודות השחייה הישראליות לערוך מחנות באמירויות. פרטי ההסכם המלאים יובאו לחתימה בשבוע הבא בשיחת וידאו נוספת בין ראשי האיגודים.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון: "אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה הנרקם בין שני האיגודים. ההסכם שנחתם בין המדינות פתח אפיקים חדשים לשיתוף פעולה ואני בטוח שהוא ייטיב גם עם הספורט, ובפרט עם השחייה הישראלית. זו הייתה שיחה מרגשת במיוחד, ושמחתי לגלות כי היו"ר אל-סמאחי מכיר את השחייה הישראלית לעומק. תודה מיוחדת מגיעה למי שתיווך ויצר את הקשר, מוחתאר חידארי מנהל אגודת מכבי סכנין. אני בטוח שזו רק ההתחלה של היחסים בין האיגודים והרווח יהיה לשני הצדדים".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200