איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מארש: ששת השבועות האלו לגמרי עמדו בציפיות

מארש: ששת השבועות האלו לגמרי עמדו בציפיות

תאריך: 23/11/2020
מארש: ששת השבועות האלו לגמרי עמדו בציפיות
(צילום: מינה קסאפוגלו, ISL)

בתום שישה שבועות בתוך הבועה בבודפשט, הגיע זמן הסיכומים. לשם כך, ביקשנו ממאמן לוס אנג'לס קרנט, יועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד, דייויד מארש לסכם עבורנו את החווייה מהזווית הישראלית: "ששת השבועות של עונת ה-ISL לגמרי עמדו בציפיות שכולנו קיווינו להן. ה"בועה" הצליחה ללא אף מקרה הדבקה של קורונה, ה"משחקים" היו מרתקים ותחרותיים וכל קבוצה הצליחה לבנות תחושת קהילתיות בתוכה.
 
לארבעת השחיינים ישראלים, ולמאמנים (אמיר והילה) הייתה חוויה נהדרת! כמאמן של LA אני יכול לספר שאנדי ונסטיה במהרה הפכו לשחייניות מפתח בקבוצה, הן במשחים האישיים והן בשליחים. לאנדי היו פריצות דרך של ממש ב-100 וב-200 חופשי, היא הגיעה לרמות חדשות והתחרתה היטב מול כמה מהטובות בהיסטוריה במשחים הללו. 
 

אנסטסיה רק שיפרה את היכולות שלה במעורב אישי. ב-200 היו התוצאות הטובות ביותר, אבל גם ב-100 היא מצאה אתגר חדש וכיפי. נסטיה גם נקראה על ידי הקבוצה לשחות כמה משחי חזה, כולל סקינס אחד בו העפילה לגמר. 

אמיר והילה הצליחו לתת הרבה מאוד לשחיינים ולשאר הצוות של LA קרנט. החווייה שהם צברו באווירה הטעונה חיובית הזו תעזור להם מאוד בהכנות של השחיינים הישראלים בעתיד לתחרויות גדולות.

גם למירון ויעקב הייתה חוויה מצוינת. יעקב הוכיח את עצמו כ"איש הברזל" של קבוצת איירון ההונגרית, כשהוא שחה אינספור משחים, פעמים רבות בזה אחר זה, בכל תחרות. מירון סיים את הליגה ככשחיין המהיר ביותר ב-DC טריידנט ב-50 חופשי, ועבד מאוד קשה כדי להרוויח את המקום שלו בהצלחה גם בחלק ממשחי השליחים. 

חלק מהרגעים הגדולים לא בהכרח נראו על מסך הטלוויזיה, ואלו היו ההזדמנויות של השחיינים להתאמן ולהתרועע עם שחיינים נוספים ברמה העולמים בימים שבין התחרויות. היו גם שבעה שיאי עולם ושיאים לאומיים ושיא ISL רבים שנקבעו במהלך התחרות. כולנו יכולים להיות גאים בשחיינים הישראלים על העונה הזאת".
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200