איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  לראשונה: 5 נציגות ונציגים לאיגוד השחייה בוועדות LEN

לראשונה: 5 נציגות ונציגים לאיגוד השחייה בוועדות LEN

תאריך: 30/11/2020
לראשונה: 5 נציגות ונציגים לאיגוד השחייה בוועדות LEN
התאחדות השחייה האירופית LEN פרסמה את הרכב הוועדות שלה לקדנציה הנוכחית, ובו גם נקודת ציון היסטורית ישראלית, כאשר לא פחות מחמישה נציגים ונציגות ישראליים מטעם איגוד השחייה יהיו חלק מהוועדות המקצועיות וישפיעו באופן ישיר על ההתנהלות השוטפת של השחייה האירופית בארבע השנים הקרובות.

מנכ"ל האיגוד אמיר טיטו נבחר לוועדת השחייה של ההתאחדות האירופית ויהיה לנציג הישראלי הראשון אי פעם בוועדה זו; רכזת השיפוט הישראלית יעל יוגב רוביצ'ק נבחרה לוועדת השחייה האמנותית; יו"ר ועדת המים הפתוחים באיגוד השחייה איציק מלול נבחרת גם לוועדת המים הפתוחים האירופית, כאשר נעם צבי יהיה נציג הוועד המנהל של LEN בוועדה זו; רופאת האיגוד פרופ' נעמה קונסטנטיני תמשיך בתפקידה כסגנית יו"ר הוועדה הרפואית. נציין כי גם לאיגוד הכדורמים יש נציגות בוועדת הכדורמים של ההתאחדות, גדי שוורץ.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון מסר: "אחת המטרות שהצבנו לעצמנו באיגוד השחייה היא להשפיע ככל יכולתנו על איך שתיראה השחייה האירופית בשנים הקרובות והרכב הוועדות הנוכחי נותן לנו את הבמה לעשות זאת. אני רוצה לאחל בהצלחה לכל הנציגות והנציגים הישראלים בוועדות השונות ובטוח שיעשו את עבודתם נאמנה. בהזדמנות זו אני גם רוצה להודות להדר בן דרור, שייצגה אותנו בכבוד רב שתי קדנציות רצופות בוועדת המים הפתוחים ואני בטוח שתמשיך לעשות זאת גם מחוץ לוועדה".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200