איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  בשישי: משחה מיוחד לזכרה של קרן טנדלר

בשישי: משחה מיוחד לזכרה של קרן טנדלר

תאריך: 06/12/2020
בשישי: משחה מיוחד לזכרה של קרן טנדלר
גם בתקופת הקורונה, מפעל ההנצחה לזכרה של קרן טנדלר נמשך, והפעם בצורה מיוחדת במינה. האירוע מיועד לשחייניות ושחייני המאסטרס, אשר ינצלו את ההזדמנות להוכיח יכולת הישרדות, על אף ולמרות התנאים הקשים והאתגרים, אשר התקופה מציבה בפנינו.

האירוע, שייערך במרכז הספורט וייסגל רחובות, מאגד בתוכו משחה של 12 שעות רצופות, כמו גם הזדמנות למדידת זמנים לשחייניות ולשחיינים. שחייני המאסטרס ישבצו עצמם מ-6:00 בבוקר ועד 18:00 בערב - 20 שחיינים בכל קפסולה, כאשר במהלך כל חלק של שחייה רצופה תיערך מדידה של 100 מטר חופשי, עם מודדי זמן רשמיים ושופט מטעם איגוד השחייה, במה שמוכר כתחרות מטעם האיגוד.

כמו כן, יצברו השחיינים את המרחק, כאשר כל שחיינית ושחיין יצרפו את המרחק ששחו לסך הקילומטרים הכללי. על כל קילומטר שייצבר, יתרמו המארגנים יחד עם משפחת טנדלר מילגה לקידום שחיינית מצטיינת. התחרות כולה תתנהל לפי כל הנחיות משרד הבריאות ותוך שמירה על כל הנהלים. 

רס"ר קרן טנדלר (2006-1979) הייתה שחיינית מכבי וייסגל רחובות ולאחר מכן בקבוצת מאסטרס יפאורה בעיר. התגייסה לחיל האוויר והפכה למכונאית המוטסת הראשונה והיחידה בטייסת היסעורים מאז ומעולם. במהלך מלחמת לבנון השנייה נדרשה הטייסת של קרן לבצע טיסות מבצעיות בתחומי לבנון וקרן דרשה להשתתף בטיסות אלה; תחילה התנגדו מפקדיה, אך קרן עמדה בתוקף על רצונה ללחום כמו כולם. לבסוף, ניאות מפקד הטייסת לצרפה. ב-12.8.2006 נפלה קרן בקרב בדרום-לבנון. קרן השתתפה במבצע ההנחתה הגדול של לוחמים בעומק דרום-לבנון, עודדה את הלוחמים וסייעה להם בשעת הטיסה וזכתה מהם לשבחים רבים. כשלושים שניות לאחר שהמריאו מחדש, נפגע מסוק ה"יסעור" מטיל שירה החיזבאללה. מאז מותה, אנו מציינים את זכרה בתחרות מאסטרס שנתית. וכך גם הפעם.

פרטים מלאים בעמוד התחרות
הרשמה דרך הקישור המצורף
עוד פרטים באתר חברת ההפקות של הדר בן דרור

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200