איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מחר מתחילים: הצבות, לו"ז והנחיות לתחרות הקריטריון

מחר מתחילים: הצבות, לו"ז והנחיות לתחרות הקריטריון

תאריך: 15/12/2020
מחר מתחילים: הצבות, לו"ז והנחיות לתחרות הקריטריון
ברביעי עד שישי עיני השחייה הישראלית יפנו למקום אחד - הבריכה הלאומית במכון וינגייט, שתארח את תחרות הקריטריון האולימפי הישראלית לשנת 2020. כזכור, אחרי דחיית המשחקים האולימפיים בעקבות נגיף קורונה, שונה הקריטריון האולימפי בהתאמה. נבחרו ארבע תחרויות קריטריון בשתי פסגות - שתיים כעת, בדצמבר 2020, ושתיים בחודש יוני 2021. 

אלו שכבר קבעו את הקריטריון ב-2019, נדרשים לאשרר את התוצאה (עד אחוז וחצי מעל הקריטריון המקורי), ואלו שטרם עשו זאת, זוכים להזדמנויות חדשות להגיע לטוקיו. התחרות הראשונה בסדרה, שנערכה ברוטרדם בשבוע שעבר, זימנה שני אשרורים משמחים - למירון חרותי ב-50 חופשי ולרון פולונסקי ב-200 מעורב אישי. כעת, ינסו מיטב שחייניות ושחייני ישראל לקבוע קריטריונים נוספים ברגע השיא של עונת החורף.

תחרות הקריטריון האולימפי תועבר כולה בשידור חי באתר ובעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה, פרט להצגת הערב בחמישי שתשודר בערוץ ספורט 5+. בקישור כאן לעמוד התחרות תוכלו למצוא את לוח הזמנים, סידורי הישיבה בבריכה, כמו גם ההצבות הסופיות לכל אחד מהימים (לתשומת לבכם, 20 מעפילים מכל משחה להצגות הגמר - 10 לגמר א' ו-10 לגמר ב'). בתום כל אחת מהצגות הבוקר תיערך גם תחרות נוספת לשחיינות ולשחיינים הפראלימפיים. זו אמנם לא תחרות קריטריון עבורם, אך לאחר שלא התחרו גם הם זמן רב בבריכה ארוכה, זו תחרות בקרה חשובה.

הנחיות נוספות לקראת התחרות:
1. בעקבות מזג האוויר הסוער הצפוי, האגודות יוכלו להיכנס למתחם הבריכה הלאומית מהשעה 8:00, אולם שימו לב כי החימום במים יחל בשעה 9:00 בלבד. בכל מקרה, הכניסה תיעשה לכל הקבוצה יחד דרך הלובי בלבד ורק אחרי קבלת תדריך ממנהל התחרות.
2. במהלך החימום ישנה הגבלה של 15 שחייניות/ים במסלול.
3. מסלול 0 לזינוקים בלבד משני צידי הבריכה לכל אורך החימום.
4. בימים רביעי וחמישי יתקיים חימום נוסף באמצע הצגות הבוקר כדי למנוע עומס או התקהלות (לאחר ה-100 פרפר ביום רביעי וה-100 חזה בחמישי). ההפסקה תהיה של 30 דקות, מתוכן 25 יהיו לחימום במים וחמש דקות להיערכות להמשך התחרות. אנו מבקשים כי מי ששוחה סוף ההצגה להימנע מהחימום הראשון ולהיכנס לשני במידת האפשר.
5. לתחרות הופקו אקרדיטציות הנושאות את שמות השחייניות והשחיינים. האקרדיטציות יחולקו לנציגי האגודות בתחילת התחרות במהלך תדריך הכניסה לבריכה והן אסורות להעברה מאחד לשני. שחיינים או בעלי תפקידים אשר ייתפסו כשהם מעבירים את האקרדיטציות ביניהם או למישהו שאינו מורשה כניסה יעמדו לדין משמעתי באיגוד.
6. הכניסה לבריכה בכל הצגה תותר רק למי ששוחה באותה הצגה. עבור המאמנים, ההגבלה היא מאמן אחד לכל 10 שחיינים לכל היותר. אין כניסה כלל להורים, מלווים או קהל בכל שלבי התחרות.
7. אנו מבקשים על הקפדה יתרה לכל אורך התחרות על הנחיות משרד הבריאות, בדגש על מניעת התקהלות ועטיית מסיכה. כפי שראינו את טובי השחיינים והמאמנים בעולם עוטים מסיכה ב-ISL לכל אורך התחרות, כך נוכל לעשות זאת גם אנחנו. מי שיפר את הנחיות משרד הבריאות יורחק מהבריכה.
8. יש לקחת בחשבון שמקומות הישיבה שפורסמו - הם לשלב המוקדמות. ייתכן ויבצעו שינויים בשלבי הגמר במידת הצורך.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200