איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הליגה לצעירים יוצאת לדרך: כל מה שצריך לדעת

הליגה לצעירים יוצאת לדרך: כל מה שצריך לדעת

תאריך: 23/12/2020
הליגה לצעירים יוצאת לדרך: כל מה שצריך לדעת
(צילום: גלעד קוולרצ'יק)
 
אחרי שהנוער והבוגרים עברו תחרות ליגה אחת וחלקם אף השתתפו בשבוע שעבר בתחרות הקריטריון האולימפי, תחזור בסוף השבוע הקרוב גם קבוצת הגיל הצעירה להתחרות, עם מחזור הליגה הראשון לצעירים, שייערך בבריכה הלאומית במכון וינגייט עם שנתונים 2008-09 אצל הבנות ו-2007-08 אצל הבנים.

לאחר מאמצים גדולים, התחרות כולה תועבר בשידור חי בפייסבוק של איגוד השחייה. זאת, לטובת המשפחה, החברים, וכל מי שירצה לצפות אך לא יוכל להגיע לבריכה, שכן התחרות תיערך ללא קהל וללא מלווים. כל מי שלא משתתף בתחרות או חלק מהצוות מתבקש שלא לנסות להיכנס לבריכה. הבריאות של המשתתפים מעל הכל וננקוט בצעדים מחמירים נגד מי שינסה להפר זאת. 

באותו נושא, התחרויות ייערכו תחת הגבלות מחמירות של משרד הבריאות. יש להקפיד על עטיית מסיכה לכל אורך השהות בתחרות פרט לשחייה עצמה, לשמור על ריחוק חברתי, לא להתערבב בין הקבוצות ולשבת ולשחות רק במקומות המוסמנים והמיועדים. כולנו יודעים שהתחלואה במדינה הולכת וגוברת ואנו לא רוצים שאף אחד יידבק במהלך התחרות.

באותו נושא, מי שחש ברע בימים שלפני התחרות, נבקש כי לא יתייצב אליה וישמור על כולנו. כמובן שבאחריות אחראי הקורונה של כל אגודה לוודא כי כל השחייניות והשחיינים מדדו חום וחתמו על הצהרת בריאות טרם הכניסה לבריכה. אנו מזכירים כי הכניסה לבריכה היא יחד עבור כל הקבוצה לאחר תדריך (15 דקות לפני תחילת החימום בדשא חנן). גם כאן, ננקוט באפס סובלנות כלפי שחיינים, מאמנים או אגודות שיפרו את ההנחיות והם יעמדו בפני ועדת משמעת.

לוח הזמנים של התחרות בקפסולות השונות, כמו גם ההרשמות וההצבות, נמצאים כאן בדף התחרות.

לגבי הכניסה לסגר הצפויה ביום ראשון, נעדכן שיו"ר האיגוד סימון דוידסון ומנכ"ל האיגוד אמיר טיטו בקשר מול משרד הספורט ומשרד הבריאות עוד לפני ההכרזה על הסגר, כרגע לצערנו ללא תשובות ומקווים לעדכן בהקדם. תחרויות אנחנו מעריכים שלא יהיו במהלך הסגר, אך האיגוד נלחם בכל הכח כדי להחריג אימונים ואנו נעדכן כמובן כשנדע.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200