איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ביטול התחרויות ושאר הנחיות הסגר השלישי

ביטול התחרויות ושאר הנחיות הסגר השלישי

תאריך: 28/12/2020
ביטול התחרויות ושאר הנחיות הסגר השלישי
עם כניסתה של מדינת ישראל לסגר מספר 3 ביום ראשון האחרון ב-17:00, חלות לצערנו מגבלות גם על קיום אימונים ותחרויות של ספורטאים, לרבות בקבוצות תחרותיות. ההנחיות המלאות נשלחו בתחילת השבוע לאגודות ולמאמנים ומצ"ב הכללים העדכניים לקיום אימונים כפי שפרסם משרד התרבות והספורט.
 
כפי שניתן לראות במסמך ההנחיות, ישנה החרגה לספורטאי הסגל הייצוגי של ישראל.  מצ"ב הקריטריון להיכלל תחת ההגדרה של הסגל הייצוגי של ישראל בענף השחייה (רשימת השחייניות בשחייה האמנותית תישלח בנפרד). כל שחיינית ושחיין שעומדים בקריטריון רשאים להמשיך ולהתאמן וכל בריכה רשאית להמשיך לפעול עבור אותם הספורטאים. אין צורך בקבלת אישור ספציפי עבור כל שחיין/ית או כל מתקן.
 
כמובן ובשלב זה אין אפשרות לקיים תחרויות ואין לערבב בין הקפסולות השונות. כל לוח התחרויות מבוטל בשלב זה, כאשר עם היציאה מהסגר והחזרה לפעילות נוציא לוח תחרויות מעודכן, בתקווה כי החזרה לשגרה תהיה מהירה כמה שיותר. אנו מבקשים מכולם לנהוג באחריות ובזהירות, תוך שמירה יתרה על הבריאות. כולנו תקווה כי נעבור גם את המהמורה הזאת וכי האור בקצה המנהרה יגדל ויתחזק במהרה.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200