איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  השתלמות מאמנות ומאמנים - מפגש מס' 2

השתלמות מאמנות ומאמנים - מפגש מס' 2

תאריך: 20/01/2021
השתלמות מאמנות ומאמנים - מפגש מס' 2
השתלמות המאמנות והמאמנים של איגוד השחייה 2021 נמשכת, ואחרי הרצאה מרתקת של חנן גלעד, מחר (חמישי) ייערך המפגש השני. במסגרת המפגש, הרצאה מעשירה וחשובה של מאמנת היכולות הגופניות של נבחרת ישראל ומרכז המצוינות במכון וינגייט, הילה ראובני, אשר תדבר על עקרונות בבנייה של אימון יבש לשחייניות ושחיינים, כדי למנוע פציעות ולשפר את ביצועיהם.

בין המרצים והמרצות הנוספים בסבב זה, שיכלול גם הוא שישה מפגשים - פיזיולוג הספורט הבכיר והמנהל המדעי של הוועד האולימפי מולי אפשטיין, מאמן נבחרת ישראל במים פתוחים לשעבר ומאמן הפועל עמק יזרעאל כיום אנדריי טוט, מאמן נבחרת ישראל לוקה גברילו ויועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו דייויד מארש.

מאמנות ומאמנים שנרשמו יקבלו אליהם למייל את הקישור למפגש, מי שטרם נרשם ורוצה לעשות עדיין יכול. נבהיר כי ההשתתפות בהרצאות הינה למאמנות ומאמני השחייה באגודות ללא עלות, אולם מותנית בהרשמה מראש. לפרטים נוספים, ניתן לפנות למנהל הפיתוח של איגוד השחייה נצר שומר שלום, במייל - netzer@isr.org.il

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200