איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  גם השנה: מלגות לימודים בקריה האקדמית אונו

גם השנה: מלגות לימודים בקריה האקדמית אונו

תאריך: 18/08/2021
גם השנה: מלגות לימודים בקריה האקדמית אונו
שיתוף הפעולה של איגוד השחייה עם הקריה האקדמית אונו נמשך! גם השנה, מוצעות מלגות לימודים, לטובת קידום השכלתם של הספורטאים והמאמנים בישראל – במסגרת תואר ראשון בחינוך וחברה בהתמחות בספורט. במסגרת השת"פ, תעניק הקריה האקדמית אונו מלגות שנתיות למאמנות/ים, לשחייניות/ים ולמנהלי/ות אגודות הרשומות באיגוד השחייה.

גובה המלגה ייקבע בהתאם להישגי הספורטאיות והספורטאים. כך לדוגמא, שחיין/מאמן אולימפי יקבל מלגת לימודים מלאה מטעם הקריה אקדמית אונו והוועד האולימפי. שחייני ומאמני נבחרות ישראל לנוער ולבוגרים בשנים האחרונות (אליפות אירופה/אליפות עולם/אליפות אירופה לנוער/אליפות עולם לנוער) ומנהלי אגודות מצטיינים יזכו למלגת הצטיינות שנתית של כ-7000 ₪ לשנה. בנוסף, כלל השחיינים התחרותיים בישראל אשר התחרו מעל 4 תחרויות בשנה החולפת, יקבלו מלגה של 2000 ₪ לכל שנת לימודים.


המלגות הינן לתואר ראשון, אולם ספורטאים אשר אוחזים כבר בתואר ראשון ומעוניינים באחד ממסלולי התואר השני הרלוונטיים - MBA עם התמחות בניהול ספורט או MA בחינוך, התמחות בחברה, תרבות והכשרה בספורט, יזכו להנחה של 3,000 ש"ח לתארים אלו.

?אז איך מגישים מועמדות לקבלת המלגה? כל שעליכם לעשות הוא לנסח את בקשתכם לקבלת מלגת איגוד השחייה (לפי המדרגות לעיל) ולשלוח אותו במייל ל- Adi.bi@ono.ac.il . במקביל, תוכלו להירשם לתואר בחינוך וחברה עם התמחות בספורט (באתר - www.ono.ac.il), ולאחר אישור זכאותכם המלגה תתקבל בתחילת שנת הלימודים ישירות מהקריה האקדמית אונו. בהצלחה!

נציין, כי ישנם כמה שחיינים ומאמנים אשר כבר ניצלו את זכותם למלגה בשנת הלימודים החולפת, בהם גם הפיינליסט האולימפי ושחיין נבחרת ישראל יעקב טומרקין. טומרקין סיפר: "התרשמתי מאוד מתוכנית הלימוד בקריה האקדמית אונו ומצוות המרצים. מצאתי שהתואר מאוד מעניין אותי ומשתלב בעולם הספורט שלי ובחיי היום יום, שמח שקיבלתי את ההחלטה ללמוד באונו עם מגוון רחב של סטודנטים שאוהבים ספורט, כאשר לצדי לומדים בין היתר ספורטאים אולימפיים בכירים כמו אלכס שטילוב ונטע ריבקין".


עדי ביכמן מנהלת תחום הספורט בקריה האקדמית אונו, שחיינית אולימפית וחברת הוועד המנהל של האיגוד: "תוכנית הלימודים הייחודית בתואר גמישה ומותאמת לדרישות האימונים התכופים והתחרויות של הספורטאים. הגמישות מאפשרת לסטודנטים להמשיך ולהשקיע בספורט תוך שהם משקיעים בהשכלתם ובפיתוח עתידם המקצועי לקראת היום שבו יפסיקו להתחרות. בפני בוגרי התוכנית נפתח אופק תעסוקתי נרחב בתחום הספורט והחברה. לקריה האקדמית אונו 3 קמפוסים פרוסים ברחבי הארץ (בחיפה, בקרית אונו ובירושלים) וכך כל שחיין יכול למצוא את תכנית הלימודים היכן שנוח לו".

מנכ"ל איגוד השחייה אמיר טיטו הוסיף: "אנו שמחים על המשך שיתוף הפעולה עם הקריה האקדמית אונו, אשר שמה במרכז את החינוך לספורט ואת טובת הספורט התחרותי בישראל, ומקווים כי כמה שיותר שחיינים/ות, מאמנים/ות ומנהלי/ות אגודות ינצלו את שיתוף הפעולה הזה למען השכלתם. אנו רואים חשיבות עליונה לסיוע לשחייניות ולשחיינים גם ביום שאחרי, ותואר אקדמי הוא בדיוק הדרך לפתוח דלתות נוספות".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200