איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אתם בחרתם: אנסטסיה גורבנקו שחיינית העונה

אתם בחרתם: אנסטסיה גורבנקו שחיינית העונה

תאריך: 23/08/2021
אתם בחרתם: אנסטסיה גורבנקו שחיינית העונה
לפני עשרה ימים נפתחה כאן באתר ההצבעה לנבחרי העונה של עולם השחייה לעונת 2020/21. מעל 4,000 הצביעו והשפיעו, וכעת הגיע הזמן לחשוף בזו אחר זו את הבחירות שלכם. תחילה - תואר שחיינית העונה, בו זכתה אלופת אירופה והפיינליסטית האולימפית אנסטסיה גורבנקו.

השחיינית ממכבי קרית ביאליק, שחגגה 18 מעט אחרי המשחקים האולימפיים, נבחרה על ידי הגולשות והגולשים ברוב גדול של 71 אחוזים מן הקולות. את המקום השני חלקו שתי השחייניות האולימפיות אביב ברזלי (מכבי חיפה) ואנדי מורז (הפועל ירושלים), עם שמונה אחוזים מן הקולות כל אחת.

(צילום: סימונה קסטרווילארי)

עבור גורבנקו העונה האחרונה הייתה פורצת דרך במיוחד. היא הפכה לאישה הישראלית ראשונה שמעפילה לגמר אולימפי, במשחה ל-100 מטר גב, אליו הוסיפה גם גמר אולימפי יחד עם השליחים 4X100 מעורב מיקס (עם אנדי מורז, איתי גולדפדן וגל כהן גרומי). בנוסף, היא כזכור הייתה לאישה הראשונה שזוכה בתואר אלופת אירופה, אותו גרפה במשחה ל-200 מעורב אישי בבודפשט.

לכל הנ"ל נלוו שבירות רבות של שיאי ישראל בבריכות ארוכות וקצרות, הן במשחים האישיים והן כחלק מקבוצות השליחות השונות, תואר השחיינית המצטיינת באליפות ישראל arena לבוגרות, וכן עונה משובחת עם לוס אנג'לס קרנט ב-ISL, איתה הגיע עד לגמר הליגה ואף גרפה ניצחון יוקרתי באחת התחרויות ב-200 מעורב אישי. כל אלו הקנו לה את הבחירה שלכם לתואר שחיינית העונה.


בהמשך, נפרסם את שאר הבחירות שלכם לתואר שחיין העונה, שחייני הנוער של העונה, שחייני המאסטרס של העונה, משחה העונה והשחיין/ית המשתפר/ת של העונה.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200