איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מתחילים עונה: תקנון התחרות ע"ש גל רודובסקי

מתחילים עונה: תקנון התחרות ע"ש גל רודובסקי

תאריך: 12/09/2021
מתחילים עונה: תקנון התחרות ע"ש גל רודובסקי
אם אתם מתגעגעים לתחרויות, בוודאי תשמחו לדעת שהן חוזרות, ובגדול! חודש ספטמבר הוא באופן מסורתי רובו ככולו חודש של פתיחת עונה באימונים ומיד עם תחילת חודש אוקטובר, חוזרות גם התחרויות אל בריכות השחייה ותחל עונת הבריכות הקצרות. התחרות הראשונה איתה תצא העונה לדרך היא התחרות המסורתית על שם גל רודובסקי, הנערכת בפארק המים רעות בארגונה של אגודת מכבי פ.מ רעות.

גם השנה התחרות תחולק ליומיים כאשר ביום שישי יתחרו הנוער והבוגרים ובשבת תחרויות הצעירים. שימו לב, בעקבות הגבלות הקורונה יש להקדים את ההרשמה, שכן מספר המקומות מוגבל. בעקבות אותן הגבלות תחרות הצעירים מחולקת הפעם לשלושה חלקים לפי קבוצות הגיל.

התחרות השנתית נערכת מאז 1998 ונועדה להנציח את שמו ודרכו של גל, לוחם השייטת שנפל בפעילות קרבית בלבנון ביחד עם 12 לוחמים נוספים ב־ג' אלול תשנ"ז 5/9/97. מילדותו ועד גיוסו לצה"ל היה גל שחיין מצטיין בקבוצות בני הרצליה וקרית אונו. התחרות לזכרו בנויה בסגנון המבליט ומנציח את דרכו של גל בשחייה, שהתבטאה בנחישות ובעקשנות להמשיך הלאה או אם להשתמש במטבע הלשון שלו - "לא פורש".

עמוד התחרות כאן באתר

לתשומת לבכם, גביע איל, שהיה אמור להיערך בסוף החודש בבית איל באשדות יעקב נדחה בשלב זה.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200