שיאן ואלוף העולם פלטיניירי יגיע לסבב האירופאי באילת

20/03/2017

לאתר התחרות הרשמי 

 

הפתעה בעולם המים הפתוחים העולמי: גרגוריו פלטריניירי נרשם לתחרות הסבב האירופאי באילת שתערך בסוף חודש מרץ הקרוב. האם מהפיכה בעולם המים הפתוחים תתחיל כאן אצלנו, באילת?

 

האלוף האולימפי הטרי מאולימפיאדת ריו, ושיאן העולם במרחק 1500 מ' חופשי, האיטלקי גרגוריו פלטריניירי יגיע להשתתף בתחרות הסבב האירופאי באילת שתערך בתאריך ה- 26.3.2017.

זו תהא ההשתתפות הראשונה של השיאן והאלוף האיטלקי בתחרות מסוג זה, בה יתחרה במשחה האולימפי למרחק 10 ק"מ מים פתוחים. השתתפותו הינה הפתעה גדולה לשחייני המים הפתוחים ומהווה איתות על כוונתו להסתער על התואר האולימפי באולימפיאדת טוקיו 2020.

 

כחלק משגרת האימונים האינטנסיבית, האלוף האולימפי נוהג לשחות 20 ק"מ בבריכה מידי יום, ולכן המשימה הנצבת בפניו הינה בהחלט ריאלית.

כזכור, גם האלופה האולימפית מלונדון 2012, אווה ריסטוב ההונגריה, החלה את דרכה במים הפתוחים בתחרות הסבב האירופאי באילת, לאחר שמגיל צעיר הייתה לשחיינית בבריכות שחייה בלבד.

 

בשל המים הצלולים של הים האדום, הטמפרטורה הנוחה לאורך כל השנה והצוות המארגן של איגוד השחייה אשר שמו הטוב פורסם ברחבי העולם, תחרות הסבב האירופאי באילת נחשבת לאחת התחרויות הטובות ביותר בעולם, אם לא הטובה מכולן. יש לצפות כי בשנים הקרובות שמות גדולים של שחייני מים פתוחים ושחייני מרחק בבריכות יבטיחו את השתתפותם בפטסיבל המים הפתוחים החגיגי.

 

תחרות הסבב האירופאי משמשת גם כאליפות ישראל למרחקים 5 ו-10 ק"מ ובאיגוד השחייה נערכים להשתתפות שיא מהארץ ומחו"ל.

 

לפרטים מלאים אודות אליפות ישראל במים פתוחים והסבב האירופאי

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK