שחר רסמן הגיבור האמיתי

21/07/2017

הופעה היסטורית של נבחרת ישראל במים פתוחים באליפות העולם. קילומטרים רבים בתוך 3 ימי תחרות והישגים חסרי תקדים של הנבחרת ושל השחיין שחר רסמן בפרט.

באליפות העולם בבודפשט השתתף רסמן בלא פחות מ-3 משחים קשוחים וארוכים וצבר קילומטרים רבים בתחרות. בשני המשחים האישיים אותם שחה קבע רסמן הישגים היסטוריים מצויינים: במשחה 10 ק״מ התברג במקום ה-16 וכך גם במשחה 25 ק״מ, בשני המשחים התנהלו קרבות קשים בדבוקה המהירה ונלחם למול שחיינים חזקים מהעולם. במשחה השליחים היה לדומיננטי ביותר וקבע זמן מהיר במקטע אותו שחה, הנבחרת שכללה את יובל ספרא, עדן גירלואנצה, חיה זבדולוף ושחר רסמן סיימה במקום ה-15.
הישגיו של שחר הינם פרי עבודה קשה ונחישות. 
עוד הישגים של הנבחרת הישראלית; יובל ספרא סיים גם הוא את המשחה הקשה 25 ק״מ במקום ה-17. שי טולדנו, אלוף ישראל במשחה 10 ק״מ סיים את המשחה בתחרות במקום ה-48. 
צמד השחייניות הישראליות בנבחרת, עדן גירלואנצה וחיה זבדולוף התחרו היטב במשחה 5 ק״מ ובמשחה השליחים וקיבלו התנסות ראשונית בתחרות בינלאומית ברמה מסוג זה. 
מתן רודיטי ועידן מורדל אשר התחרו במשחה 5 קמ סיימו במקומות ה-25 וה-35 .

באליפות זו, הנבחרת הישראלית הייתה לגדולה ביותר בהיסטוריה עם מספר שיא של שחייניות ושחיינים אשר יצאו לייצג את המדינה בתחרות מסוג זה. חברי הנבחרת הראו יכולת מצויינת וקבעו מספר הישגים מרשימים ביותר. מקצוע זה דורש שעות מרובות של אימונים ומשמעת עצמית גבוהה ביותר של השחיינים וכמו כן מעטפת תומכת מאוד. הנבחרת הישראלית, בסיוע מסור ותומך של ועדת המים הפתוחים ובהובלת מאמן נבחרת ישראל חנן גלעד, הראו כי ישראל נמצאת בדרך הנכונה להתברג גבוה בספורט זה.

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK