שיא גילאי 14-18 לאנסטסיה גורבנקו ממכבי קריית ביאליק

30/11/2017

ביום התחרות הראשון של משחה המילניום קבעה אנסטסיה גורבנקו ממכבי קריית ביאליק שיא גילאי 14-18 חדש במשחה 200 מ' מ.א 2:13.57 שנ'.

 

מנצחי היום הראשון:

200 מ.א

צעירות:

1. מרסי אן נגירה מבני הרצליה 2:35.80

2. ליה גונן בני הרצליה 2:35.86

3. רוני עוז הפועל בת ים 2:36.10

צעירים:

1. איתן בן שטרית בני הרצליה 2:13.44

2. מור זיידרמן מכבי קריית אונו 2:19.58

3. אביתר לוי הפועל גליל עליון 2:19.72

בוגרות:

1. אנסטסיה גורבנקו מכבי קריית ביאליק 2:13.57 – ש.ג 14-18

2. לאה פולונסקי מכבי חיפה 2:16.69

3. מאי לווי מכבי קריית אונו 2:18.33

בוגרים:

1. רון פולונסקי מכבי חיפה 2:02.81

2. גל כהן גרומי הפועל עירוני הוד השרון 2:02.92

3. דניס לוקטב מכבי אשדוד 2:03.92

400 חופשי

צעירות:

1. בקי פוזדנר הפועל בת ים 4:24.03

2. רוני עוז הפועל בת ים 4:37.84

3. קרן אלקון לב הפועל עירוני הוד השרון 4:39.26

צעירים:

1. יונתן אחדות הפועל ירושלים 4:13.77

2. אור חורב לוי בני הרצליה 4:15.05

3. אליה דורוג'קין הפועל בת ים 4:16.01

בוגרות:

1. שחר לייזר הפועל פתח תקווה 4:23.05

2. נטע גבלן הפועל עירוני הוד השרון 4:26.16

3. מיה אנגלנדר מכבי פ.מ רעות 4:26.23

בוגרים:

1. דניס לוקטב מכבי אשדוד 3:49.19

2. לירן קונובלוב הפועל ירושלים 3:53.77

3. בר סולובייציק מכבי קריית ביאליק 3:53.86

50 גב

צעירות

1. הילה ילין מכבי חיפה 31.75 

2. רעות שם טוב הפועל עירוני הוד השרון 33.24

3. יולי שלו הפועל דולפין נתניה 33.66

צעירים:

1. אדם מראענה מכבי חיפה 28.82

2. איתי אטיאס הפועל ירושלים 30.03

3. רון שמילוב הפועל אולימפ נתניה 30.15

בוגרות:

1. אנסטסיה גורבנקו מכבי קריית ביאליק 29.44

2. אביב ברזילי הפועל מ.א משגב 29.95

3. אור תמיר הפועל עמק חפר 30.07

בוגרים:

1. דוד גמבורג הפועל ירושלים 25.05

2. יהונתן קופלב מכבי חיפה 25.59

3. מיכאל לייטרובסקי מכבי קריית ביאליק 25.65

100 חופשי

צעירות:

1. בקי פוזדנר הפועל ירושלים 59.54

2. דנה מאיטלס בני הרצליה 1:02.12

3. ענבר שלח הפועל באר טוביה 1:03.11

צעירים:

1. איתן בן שטרית בני הרצליה 55.40

2. אדם מושקוביץ הפועל אולימפ נתניה 55.84

3. יובל אשד מכבי קריית אונו 56.46

בוגרות:

1. עדן פסקרה מכבי פ.מ רעות 58.52

2. מאי לווי מכבי קריית אונו 58.56

3. סיוון שטרנפלד הפועל עירוני הוד השרון 58.67

בוגרים:

1. דוד גמבורג הפועל ירושלים 49.30

2. לירן קונובלוב הפועל ירושלים 49.88

3. דניס לוקטב מכבי אשדוד 50.03

50 חזה

צעירות:

1. מור רז הפועל דולפין נתניה 35.57

2. מרסי אן נגירה בני הרצליה 36.39

3. שירלי וייס מכבי פ.מ רעות 36.81

צעירים:

1.דניאל יוסיפוב הפועל אולימפ נתניה 31.85

2. לירון קלוגר מכבי קריית ביאליק 31.91

3. יערי עידני מכבי פ.מ רעות 32.93

בוגרות:

1. ניקול ברקוביץ הפועל קריית אתא 33.72

2. רותם וינר הפועל עמק חפר 34.00

3. אור תמיר הפועל עמק חפר 34.37

בוגרים:

1. אמיר חביב הפועל בת ים 28.56

2. תומר גולדפדן הפועל עמק חפר 28.96

3. דוד צ'רניך הפועל עירוני הוד השרון 29.86

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK