מנכ"ל איגוד השחייה הנכנס - אמיר טיטו

06/02/2018

אמיר טיטו נבחר לתפקיד מנכ״ל איגוד השחייה.

 

טיטו יחליף את אמיר נפתלי, שמילא את תפקיד מנכ״ל איגוד השחייה בשלוש השנים האחרונות וזאת לאחר שיו״ר איגוד השחיה סימון דוידסון ונפתלי, הגיעו יחדיו להבנות על סיום תפקידו של האחרון.

לאחר שלוש שנים בתפקיד, החליטו על שניים על פרידה ברוח טובה ויציאה לדרך חדשה.

 

טיטו, בעל תואר שני בלימודי מנהל וטכנולוגיית ספורט מהמכון ללימודי ספורט בלוזאן שוויץ, ותואר בכלכלה וראיית חשבון מהאוניברסיטה העברית בירושלים, מילא בעבר מגוון של תפקידים בעולם הספורט הישראלי האחרון מנכ״ל איגוד הרוגבי, רואיין ע״י ועדת כוח האדם (עודד לם, פיליפ סימון, דוד סגל ונעם צבי) של איגוד השחייה ונבחר מבין עשרות מועמדים לתפקיד.

 

'''סימון דוידסון''': ״אני מודה לאמיר נפתלי על שנים נהדרות יחד, בהן הוביל את איגוד השחייה לדרך חדשה. ביחד עם אמיר אירחנו שתי אליפויות אירופה, האחת לנוער והשנייה לבוגרים, ייצבנו את מצבו של האיגוד, והצלחנו להוביל את השחייה הישראלית קדימה. אני מודה לאמיר נפתלי על השירות שהעניק לאיגוד השחייה ומאחל לו הצלחה בדרכו החדשה.

לאחר שבחנו מועמדויות של לא מעט מועמדים החלטנו לבחור באמיר טיטו, כאשר החזון שהוא מציב, המטרות והדרך שהוא מאמין בה, משתלבות יחד עם החזון של השחייה של איגוד השחייה. בשיחות איתו הוכיח טיטו רצינות, עומק וראייה ארוכת טווח ומקצועית ואני בטוח שטיטו ימשיך את הדרך שהחל אמיר נפתלי ויצעיד אותנו להצלחות נוספות״.

 

אמיר טיטו: ״אני מודה להנהלת איגוד השחייה על האמון בי, אני נרגש ומצפה לאתגר החדש העומד בפניי, ומחכה כבר להתחיל בעשייה״.

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK