אלופות ואלופי ישראל במים פתוחים 2018 - רשימת מנצחים

25/03/2018

אליפות ישראל במים פתוחים במשחים 5 ו-10 ק"מ הגיעה לסיומה ואיתה אלופות ואלופי ישראל חדשים לשנה הנוכחית. בבוגרות, אווה פביאן זכתה בתואר כפול כאלופת ישראל (במשחים 5 ו-10 ק"מ) ואילו בבוגרים מתן רודיטי זכה בתואר אלוף ישראל במשחה 10 ק"מ ושי טולדנו זכה בתואר אלוף ישראל במשחה 5 ק"מ.

 

10 ק"מ בנות

בוגרות

1. אווה פביאן הפועל בית שמש 2:04.18.85

2. עדן גירלואנצה מכבי קריית אונו 2:04.36.70

3. אביטל פליישמן הפועל בת ים 2:11.20.45

גיל 18-19

1. עדן גירלואנצה מכבי קריית אונו 2:04.36.70 ש'

2. אביטל פליישמן הפועל בת ים 2:11.20.45 ש'

3. בר גולדין הפועל חולון 2:22.56.20 ש'

גיל 16-17

1. מיה אנגלנדר מכבי פ.מ רעות 2:14.17.90 ש'

2. מור יעקב מכבי פ.מ רעות 2:14.23.55 ש'

3. שלי דקל בני הרצליה 2:22.55.30 ש'

 

10 ק"מ בנים

בוגרים

1. מתן רודיטי בני הרצליה 1:51.35.85 ש'

2. שחר רסמן הפועל ירושלים 1:51.42.65 ש'

3. יובל ספרא הפועל עמק יזרעאל 1:51.44.10 ש'

גיל 18-19

1. יונתן רוסין הפועל עמק יזרעאל 1:57.29.25 ש'

2. עידו גל הפועל כפ"ס 1:57.34.30 ש'

3. אייל חיזי בני הרצליה 2:08.35.50 ש'

גיל 16-17

1. כליל הלוי מכבי פ.מ רעות 1:59.03.25 ש'

2. אריאל פריימן מכבי חיפה 2:03.52.60 ש'

3. טל אידלסון מכבי חיפה 2:13.11.40 ש'

 

5 ק"מ

בוגרות

1. אווה פביאן הפועל בית שמש 1:02.51.35 ש'

2. עדן גירלואנצה מכבי קריית אונו 1:03.24.25 ש'

3. חיה זבדולוף הפועל דולפין נתניה 1:03.26.65 ש'

גיל 18-19

1. עדן גירלואנצה מכבי קריית אונו 1:03.26.65 ש'

2. מאיה עצמון הפועל ירושלים 1:10.22.40 ש'

3. עדן נימרי מכבי פ.מ רעות 1:10.29.10 ש'

גיל 16-17

1. נטע אלקון לב עירוני הוד השרון 1:11.56 ש'

2. נועה שוהם הפועל עמק חפר 1:18.49 ש'

3. נטע בר יוסף עירוני הוד השרון 1:18.50 ש'

גיל 14-15

1. ויטה זיגלבוים מכבי קריית אונו 1:10.22.75 ש'

2. טל אשכנזי הפועל עמק יזרעאל 1:10.55.90 ש'

3. אוריין גבלן הפועל עירוני הוד השרון 1:11.00.45 ש'

 

5 ק"מ גברים

בוגרים

1. שי טולדנו הפועל ירושלים 56:12 ד'

2. יובל ספרא מהפועל עמק יזרעאל 56:14 ד'

3. שחר רסמן הפועל ירושלים 56:17 ד'.

גיל 18-19

1. יונתן רוסין הפועל עמק יזרעאל 58:03.00 ש'

גיל 16-17

1. יהלי נבון הפועל ירושלים 1:06.01.45 ש'

2. דביר צור מכבי קריית ביאליק 1:06.01.65 ש'

3. איתי פרנקל הפועל ירושלים 1:06.38.20 ש'

14-15

1. יונתן אחדות הפועל ירושלים 1:03.49.85 ש'

2. אור חורב לוי בני הרצליה 1:06.40.05 ש'

3. מיכאל בריזגנוב מכבי קריית ביאליק 1:09.59.90 ש'

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK