אוירה מחשמלת באליפות ישראל בשחייה אמנותית. הפועל גדרות אלופה, יעל פולקה זכתה ב-3 מדליות זהב

11/05/2018

 

אליפות ישראל בשחייה אמנותית הביאה לבריכה בוינגייט 220 ספורטאיות וכ-500 צופים.

אחרי 20 שנות שלטון של אגודת הפועל יובלים ירושלים זכתה בגביע הקבוצתי אגודת הפועל גדרות כשהיא צוברת 111 נקודות, לפני אגודת מזכרת בתיה עם 100 נקודות וירושלים עם 96 נקודות,

יעל פולקה זכתה בזהב במקצוע הסולו ויחד עם בת זוגתה עדן בלכר זכתה בזהב בתחרות הדואט. בכך קנו לעצמם פולקה ובלכר את הזכות לייצג את ישראל בתחרות הדואט באליפות אירופה בגלזגו אוגוסט 2018.

בתרגיל הקבוצתי זכתה גם כן הפועל גדרות ואילו בתרגיל הקומבו זכתה הפועל יובלים ירושלים. טלי אוסטרובסקי בת 16 בלבד ממזכרת בתיה זכתה בתחרות תרגילי החובה והוכיחה רמה אירופאית גבוהה.

יחד עם חברתה לאגודה שלי בבוריצקי היא תייצג את ישראל באליפות אירופה לנוער שתערך בטמפרה (פינלנד) עוד חודש וחצי.

סיפור מענין שייך למאמנת הלאומית אנה טרז שהובילה באולימפיאדת לונדון את נבחרת ספרד למדליה אולימפית. טרז שנבחרה לפרלמנט החדש בקטלוניה ואף מועמדת לתפקיד שרה בממשל הקטלוני החדש לא ויתרה על הגשמת חלום עם נבחרת ישראל ובטקס הפתיחה אמרה: "הנבחרת שלנו עשתה את הבלתי יאומן ומציון של 70-72 היה חלקנו משך שנים הגענו בבת אחת לציון 80. חלומות לפעמים מתגשמים, אבל חייבים לעבוד מאוד קשה, חייבים להיות ביחד וחייבים מנהיגות. בהובלת יו"ר הענף נעם צבי אנחנו נצא שבוע הבא לגביע העולם בבודפשט ונמשיך להפתיע את כולם".

יו"ר האיגוד סימון דוידסון ציין: "לפני פחות משנה חוללנו מהפיכה של ממש בענף השחייה האמנותית. הנוכחות המרשימה של ספורטאיות וצופים בבריכה היום הם חלק מכך. הבאנו את המאמנת הכי טובה בעולם ויש לנו נבחרת שמוכנה לתת את הכל. המטרה כרגע היא אליפות אירופה בגלזגו ואני בטוח שנמשיך ונחולל שם נפלאות".

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK