מנצחי הנוער בהצגת הבוקר הראשונה באליפות ARENA ישראל

25/07/2018

50 חזה

גיל 14 בנות

1. מיה בנטל הפועל קרית טבעון 35.91 שנ'

2. שירלי וייס מכבי פ.מ רעות 36:00 שנ'

3. רעות שם טוב הפועל עירוני הוד השרון 37.82 שנ'

 

גיל 15 בנות

1. גלי פסקרה מכבי פ.מ רעות 34.36 שנ'

2. בר גורן מכבי קרית ביאליק 35.26 שנ'

3. אלה אולייסקי בני הרצליה 35.43 שנ'

 

גיל 15 בנים

1. לירון קלוגר מכבי קרית ביאליק 30.81 שנ'

2. רתם ששוני מכבי כפר המכביה 31.34 שנ'

3. תמיר יוסף מכבי נהריה 32.06 שנ'

 

גיל 16 בנות

1. סופיה דמוב הפועל דולפין נתניה 35.65 שנ'

2. נועם וינבאום הפועל דולפין נתניה 35.96 שנ'

3. אליה ברדוגו מכבי כפר המכביה 36.06 שנ'

 

גיל 16 בנים

יונתן מולצ'נוב הפועל אולימפ נתניה 30.29 שנ'

אורי לוי מכבי פ.מ רעות 30.79 שנ'

ארטור ברזקין מכבי נהריה 30.92 שנ'

 

גיל 17-18 בנות

1. ניקול ברקוביץ' הפועל קרית אתא 33.47 שנ'

2. אוליאנה פודוסינובסקי הפועל ירושלים 34.36 שנ'

3. שחר לייזר הפועל פתח תקווה 34.68 שנ'

 

גיל 17-18 בנים

1. אסף פרבר הפועל עירוני הוד השרון 29.50 שנ'

2. כריסטיאן פיצ'וגין הפועל קרית אתא 29.69 שנ'

3. ליאור בוקין מכבי נהריה 30.68 שנ'

 

במשחה הבוגרות נגירה מרסי אן מבני הרצליה קבעה שיא גילאי 13 חדש 34.55 שנ'

במשחה הבוגרים דניאל יוסיפוב מהפועל אולימפ נתניה קבע שיא גילאי 14 חדש 30.53 שנ'

 

200 חופשי

גיל 14 בנות

1. בקי פוזדנר הפועל בת ים 2:08.05 ד'

2. רוני עוז הפועל בת ים 2:14.48 ד'

3. מיקה ביביטקו הפועל בת ים 2:15.49 ד'

 

גיל 15 בנות

1. נגה זילברברג מכבי פ.מ רעות 2:08.52 ד'

2. רומי אטוס מכבי חיפה 2:13.41 ד'

3. מורגן קולי דוסט הפועל אילת 2:13.97 ד'

 

גיל 15 בנים

1. בנימין זלצמן הפועל ירושלים 1:58.57 ד'

2. יובל אשד מכבי קרית אונו 2:00.24 ד'

3. איתי אטיאס הפועל ירושלים 2:00.60 ד'

 

גיל 16 בנות

1. מיה אנגלנדר מכבי פ.מ רעות 2:07.96 ד'

2. נועה שוהם הפועל עמק חפר 2:08.43 ד'

3. רוני קלט מכבי חיפה 2:11.54 ד'

 

גיל 16 בנים

1. עומר קרפ הפועל בית שמש 1:55.65 ד'

2. אור טל מכבי ראשון לציון 1:56.90 ד'

3. ניק רוזנברג מכבי ראשון לציון 1:58.37 ד'

 

גיל 17-18 בנות

1. עדן פסקרה מכבי פ.מ רעות 2:07.83 ד'

2. מור יעקב הפועל בת ים 2:08.12 ד'

3. נטע גבלן הפועל עירוני הוד השרון 2:08.25 ד'

 

גיל 17-18 בנים

1. מיכאל סמירנוב הפועל בית שמש 1:52.03 ד'

2. בר סולובייצ'יק מכבי קרית ביאליק 1:52.16 ד'

3. עילי כהן הפועל קרית אתא 1:53.38 ד'

 

400 מעורב אישי

גיל 14 בנות

1. קרן אלקון לב הפועל עירוני הוד השרון 5:20.40 ד'

2. איה אברהם בני הרצליה 5:24.11 ד'

3. גוני שלום יודפת בני הרצליה 5:32.16 ד'

 

גיל 15 בנות

1. אורין גבלן הפועל עירוני הוד השרון 5:14.75 ד'

2. ויטה זיגלבוים מכבי קרית אונו 5:28.88 ד'

3. קמילה קומרוב הפועל ערד 5:34.94 ד'

 

גיל 15 בנים

1. איתן בן שטרית בני הרצליה 4:40.17 ד'

2. מור זיידמן מכבי קרית אונו 4:45.95 ד'

3. שחר הראל הפועל כפר סבא 5:02.39 ד'

 

גיל 16 בנות

1. נטע אלקון לב הפועל עירוני הוד השרון 5:13.05 ד'

2. שלי מורגוליס מכבי וייסגל רחובות 5:23.28 ד'

3. שחף וולמן הפועל חולון 5:26.90 ד'

 

גיל 16 בנים

1. עמית יעקבי מכבי חיפה 4:38.34 ד'

2. יפתח יערובי מכבי פ.מ רעות 4:43.12 ד'

3. שמואל וייסבורג מכבי חיפה 4:48.97 ד'

 

גיל 17-18 בנות

1. גלי זילברברג מכבי פ.מ רעות 5:05.93 ד'

2. זיו רפאלי הפועל כפר סבא 5:15.87 ד'

3. מאיה עצמון הפועל ירושלים 5:16.14 ד'

 

גיל 17-18 בנים

1. רון פולונסקי מכבי חיפה 4:34.21 ד'

2. אופק עוז הפועל בת ים 4:37.13 ד'

3. אלון עפרוני מכבי קרית אונו 4:38.34 ד'

 

במשחה לבוגרות דריה גולובטי מהפועל בת ים קבעה שיא גילאי 13 חדש 5:07.05 ד'

 

 

גיל 14 בנות

1. אביה דורון הפועל ירושלים 1:07.02

2. מאי דניאלוב הפועל דולפין נתניה 1:09.82

3. איה אברהם בני הרצליה 1:10.05

 

 

גיל 15 בנות

1. רז הראל הפועל קרית אתא 1:04.82

2. שני רבקה פרידמן הפועל עומר 1:04.87

3. דנה פניגר מכבי ראשון לציון 1:06.25

 

 

גיל 15 בנים

1. בנימין זלצמן הפועל ירושלים 57.87

2. אביתר לוי הפועל גליל עליון 57.99

3. איתן מוזיקנסקי מכבי קרית ביאליק 59.62

 

 

גיל 16 בנות

1. נעם שגב מכבי פ.מ רעות 1:04.36

2. מיקה רבינוביץ הפועל דולפין נתניה 1:04.63

3. מאיה גורביץ הפועל עומר 1:07.21

 

 

גיל 16 בנים

1. ולדיסלב קאן מכבי נהריה 57.31

2. יונתן מולצ'נוב הפועל אולימפ נתניה 57.40

3. עידו אוברקוביץ הפועל כפר סבא ב.ב 58.27

 

 

גיל 17-18 בנות

1. איטל שפושניקוב הפועל ערד 1:02.75

2. מאי לווי מכבי קרית אונו 1:03.11

3. קטרין שפיר מכבי נהריה 1:03.48

 

 

גיל 17-18 בנים

1 .אריק קיצ‘ב הפועל בת ים 55.68

2. שחר מסילתי הפועל עירוני הוד השרון 56.31

3. ליאור מזרחי הפועל עירוני הוד השרון 56.40

 

 

שליחים 4X50 חופשי

גיל 14-15 בנות

1. מכבי פ.מ רעות 1:52.65 ד'

2. הפועל עירוני הוד השרון 1:53.45 ד'

3. בני הרצליה 1:54.23 ד'

 

גיל 15-16 בנים

1. מכבי כפר המכביה 1:40.29 ד'

2. מכבי פ.מ רעות 1:40.55 ד'

3. הפועל דולפין נתניה 1:41.23 ד'

 

 

 

תוצאות מלאות

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK