מנצחי הבוקר באליפות ARENA ישראל - היום השני

27/12/2018

200 פרפר

בנות 13

1. שרון שטיינמן הפועל פליפר חדרה 2:18.55 ד'

2. אופיר רכאח הפועל בת ים 2:24.53 ד'

3. נועה יעיש הפועל בת ים 2:26.01 ד'

 

בנות 14

1. קארין גוכשטיין הפועל פתח תקווה 2:33.36 ד'

2. שני סספורטה בני הרצליה 2:33.58 ד'

3. אור ביזן בני הרצליה 2:41.35 ד'

 

בנים 14

1. ידיד רביבי הפועל ירושלים 2:12.32 ד'

2. אריאל פסי מכבי שהם 2:13.03 ד'

3. ניקיטה ארציבשב הפועל ערד 2:14.03 ד'

 

בנות 15

1. שני פרידמן הפועל עומר 2:20.30 ד'

2. אורין גבלן הפועל עירוני הוד השרון 2:20.54 ד'

3. רז הראל הפועל קרית אתא 2:20.83 ד'

 

בנים 15

1. בנימין זלצמן הפועל ירושלים 2:03.24 ד'

2. אביתר לוי הפועל גליל עליון 2:07.59 ד'

3. איתן מוזיקנסקי מכבי קרית ביאליק 2:09.13 ד'

 

בנות 16-17

1. לאה פולנסקי מכבי חיפה 2:12.72 ד' - שיא גילאי 16-17

2. מאי לווי מכבי קרית אונו 2:17.82 ד'

3. אלה וינר הפועל עמק חפר 2:25.63 ד'

 

בנים 16-17

1.  גל כהן גרומי הפועל עירוני הוד השרון 2:00.43 ד'

2. אריק קיצ'ב הפועל בת ים 2:00.55 ד'

3. דן קונין מכבי קרית ביאליק 2:01.65 ד'

 

100 חופשי

בנות 13

1. ענבר שלח הפועל באר טוביה 58.88 ש'

2. לוריין קליבלנד הפועל דולפין נתניה 1:00.32 ד'

3. יובל סגל מכבי וייסגל רחובות 1:01.05 ד'

 

בנות 14

1. בקי פוזנר הפועל בת ים 58.47 ש'

2. רוני עוז הפועל בת ים 1:01.15 ד'

3. אלכסנדרה קלימוב הפועל פליפר חדרה 1:01.53 ד'

 

בנים 14

1. עומרי לוי מכבי ראשון לציון 53.18 ש'

2. אורי אפל הפועל עירוני הוד השרון 54.71 ש'

3. גיא ביטון הפועל ג'מים אילת 54.79 ש'

 

בנות 15

1. נגה זילברברג מכבי רעות 57.58 ש'

2. מורגן קולי דוסט הפועל אילת 58.12 ש'

3. גבריאלה קונובלוב מכבי אשדוד 59.20 ש'

 

בנים 15

1. אדם מושקוביץ הפועל אולימפ נתניה 51.65 ש'

2. איתן בן שיטרית בני הרצליה 52.34 ש'

3. יובל אשד מכבי קרית אונו 52.92 ש'

 

בנות 17-16

1. ג'סיקה שפילקו הפועל פליפר חדרה 56.54 ש'

2. איטל שפושניקוב הפועל ערד 56.90 ש'

3. מיקה רבינוביץ הפועל דולפין נתניה 58.19 ש'

 

בנים 17-16

1. עילי כהן הפועל קרית אתא 49.94 ש'

2. מיכאל סמירנוב הפועל בית שמש 49.98 ש'

3. רון פולונסקי מכבי חיפה 50.24 ש'

 

50 גב

בנות 13

1. אגם שרון הפועל דולפין נתניה 30.24 ש'

2. לוריין לונגו הפועל דולפין נתניה 31.29 ש'

3. מעיין לבקוביץ' מכבי חיפה 32.00 ש'

 

בנות 14

1. רעות שם טוב הפועל עירוני הוד השרון 30.45 ש'

2. הילה ילין מכבי חיפה 30.72 ש'

3. יולי שלו הפועל דולפין נתניה 32.62 ש'

 

בנים 14

1. מרטין קרטאבי הפועל אולימפ נתניה 27.55 ש'

2. ענבר דנצינגר מכבי קרית אונו 28.15 ש'

3. אלכס סדנין הפועל פליפר חדרה 28.31 ש'

 

בנות 15

1. שירה אשכנזי מכבי קרית אונו 29.61 ש'

2. רומי ניצן מכבי קרית אונו 30.83 ש'

3. מעיין נגר מכבי רעות 31.08 ש'

 

בנים 15

1. אדם מראענה מכבי חיפה 25.99 ש'

2. ליאור לובמן הפועל מ.א. משגב 27.33 ש'

3. איתי אטיאס הפועל ירושלים 27.51 ש'

 

בנות 16-17

1. אביב ברזילי מכבי חיפה 29.01 ש'

2. מרטה קלנקוביצקי הפועל דולפין נתניה 29.81 ש'

3. רוני קלט מכבי חיפה 30.15 ש'

 

בנים 16-17

1. דניאל וולקוב מכבי נהריה 25.29 ש' - שיא גילאי 16

2. דוד גרציק מכבי חיפה 25.74 ש'

3. רון ליסנינסקי מכבי קרית אונו 26.23 ש'

 

200 חזה

בנות 13

1. מרסי אן נגירה בני הרצליה 2:39.94 ד'

2. רומי חביב הפועל בת ים 2:50.03 ד'

3. רוני עפרוני הפועל דולפין נתניה 2:51.41 ד'

 

בנות 14

1. אביה דורון הפועל ירושלים 2:45.11 ד'

2. מיה בנטל הפועל קרית טבעון 2:48.81 ד'

3. הילה כח מכבי קרית ביאליק 2:48.93 ד'

 

בנים 14

1. דניאל יוסיפוב הפועל אולימפ נתניה 2:18.65 ד' - שיא גילאי 14

** דניאל קבע שיא גילאי 14 ב100 חזה 1:05.58 (בתוך משחה ה200)

2. ים בכר הפועל בת ים 2:25.58 ד'

3. ג'ואי לווי מכבי קרית אונו 2:27.89 ד'

 

בנות 15

1. אנסטסיה גורבנקו מכבי קרית ביאליק 2:26.83 ד'

2. גלי פסקרה מכבי רעות 2:32.86 ד'

3. נטע אושיסקין הפועל פליפר חדרה 2:40.57 ד'

 

בנים 15

1. יובל אשד מכבי קרית אונו 2:23.01 ד'

2. לירון קלוגר מכבי קרית ביאליק 2:23.92 ד'

3. בן דאבוש הפועל שחייני הנגב 2:23.97 ד'

 

בנות 16-17

1. נטע אלקון לב הפועל עירוני הוד השרון 2:38.00 ד'

2. ניקול ברקוביץ הפועל קרית אתא 2:38.32 ד'

3. שירה פיגין מכבי קרית אונו 2:46.64 ד'

 

בנים 16-17

1. יהונתן רום מכבי קרית ביאליק 2:15.09 ד'

2. עמית יעקבי מכבי חיפה 2:15.19 ד'

3. כריסטיאן פיצ'וגין הפועל קרית אתא 2:18.09 ד'

 

100 מעורב

בנים 14

1. דביר קינן הפועל פליפר חדרה 59.87 ש' - שיא גילאי 14

2. תומר לוי מכבי חיפה 1:02.97 ד'

3. אלעד ליצק מכבי רעות 1:03.14 ד'

 

בנים 15

1. אדם מראענה מכבי חיפה 59.38 ש'

2. ליאור לובמן הפועל מ.א משגב 1:02.40 ד'

3. ג'סטין קונור 1:02.97 ד' (USA UN)

 

בנים 16-17

1. אופק עוז הפועל בת ים 57.90 ש'

2. גלעד אבני הפועל ירושלים 57.94 ש'

3. אריאל חוזמן הפועל שחייני הנגב 58.11 ש'

 

4x50 חופשי

נערות 13-14

1. הפועל בת ים 1:50.91 - שיא גילאי 14-13

2. הפועל דולפין נתניה 1:52.55

3. בני הרצליה 1:53.27

 

נערים 14-15

1. מכבי כפר המכביה 1:38.81 ד'

2. מכבי חיפה 1:38.98

3. הפועל ירושלים 1:39.71

** הפועל אולימפ נתניה 1:40.20 - שיא גילאי 14

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK