הקומניסטים באים: נבחרת הקומן המריאה לבולגריה

19/06/2019

במקביל לתחרות ״שבע הגבעות״ של הבוגרים ברומא, נהיה בסוף השבוע הקרוב עם עין אחת גם על נבחרת הקומן הצעירה, שהמריאה היום (רביעי) לבולגריה לקראת התחרות שתחל ביום שישי.

 

לא פחות מ-20 שחייניות ושחיינים מרכיבים את המשלחת האיכותית: בני זלצמן, יונתן אחדות (הפועל ירושלים), מרסי אן נגירה, איתן בן שטרית (בני הרצליה), דריה גולובטי, נועה יעיש, אלכסיה סבשצ׳ינסקי, רומי חביב, אופיר רכאח (הפועל בת ים), אדם מראענה (מכבי חיפה), שרון שטיימן (הפועל פליפר חדרה), יובל אשד (מכבי קריית אונו), לירון קלוגר (מכבי קריית ביאליק), דניאל יוסיפוב, אדם מושקוביץ (הפועל אולימפ נתניה), ענבר שלח (הפועל באר טוביה), יובל סגל (מכבי וייסגל רחובות), אביתר לוי (הפועל גליל עליון) אגם שרון, ולוריין לונגו קליבלנד (הפועל דולפין נתניה).
 

מי שמובילים את המשלחת הם המאמנים עידו אפל (הפועל פ״ת), ימית ליבסטר (הפועל ירושלים) וגיא שחר (מכבי וייסגל), כשראש המשלחת היא שרון אזובל (הפועל בת ים). אליהם מצטרפת גם נציגת ישראל בקומן ריקה פינקלר, כמו גם שלושה שופטים ישראלים: אולי מלטין, יבגניה גולנד ועודד מרכוס.

 

השחיינים הישראלים מדורגים במקומות גבוהים בלא מעט משחים לפי זמני ההרשמה, כולל בשליחים, ואנחנו נעדכן על תוצאותיהם כאן באתר לכל אורך התוצאות, כמו גם באינסטגרם ובפייסבוק של איגוד השחייה. עדכונים חיים תוכלו למצוא גם באתר התחרות הרשמי לנוחותכם. בהצלחה!

 

תוצאות בזמן אמת

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK