הפנים לטריילז - הנבחרת נחתה בישראל לקראת תחרות ההזדמנות האחרונה

24/06/2019

 

אחרי שסיימו את תחרות "שבע הגבעות" האיכותית ברומא, נחתו הערב (שני) השחייניות והשחיינים הישראלים בנתב"ג. הנבחרת נחתה כשבאמתחתה שני כרטיסים ראשונים לאליפות העולם בדרום קוריאה, אותם השיגו מירון חירותי ויעקב טומרקין (מדליסט הכסף הכפול מהתחרות). 

 

כעת, פניהם של השחיינים לעבר סוף השבוע הקרוב, בו תתקיים תחרות ההזדמנות האחרונה להשגת הקריטריון, ה-Trials. התחרות תיערך בשישי ובשבת הקרובים, כאשר הצגות הבוקר תחלנה ב-10:00 והצגות הערב ב-17:00. בכל ההצגות, ייערכו תחילה המקצים המהירים בכל משחה, ובתום התכנית, ייערכו שאר המשחים (מפורט בתקנון). זאת, פרט להצגה האחרונה, בה יתהפך הסדר והמקצים המהירים יהיו בסוף (מ-19:00).

 

ההצגה האחרונה של התחרות בשבת תועבר בשידור חי בערוץ הספורט, ומכאן השינוי בהצגה זו לעומת האחרות. שאר ההצגות יכוסו על ידי אתר שוונג. בתום התחרות, תינעל למעשה הנבחרת לאליפות העולם (פרט לזימונים נוספים לסגל שייתכנו לפי תקנון הקריטריונים).

 

אנחנו קוראים לכולם, מהשחיינים, דרך המשפחות וכלה בקהל הרחב, להגיע ולדחוף את השחיינים במטרה לקבוע את הקריטריונים. המטרה של כולנו היא נבחרת גדולה כמה שיותר בדרום קוריאה, ואין כמו אווירה ביתית תומכת כדי להשיג זאת, ולהציג את השחייה הישראלית בתפארתה עם יציע מלא.

 

תקנון התחרות

הרשמות

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK