פרסים, דוכנים ושידור טלוויזיוני: מה מחכה לכם בטריילז?

26/06/2019

 

פרט לצד המקצועי המאוד מרתק שהולך להיות במים, תחרות הטריילז (תחרות ההזדמנות האחרונה לקביעת קריטריונים לאליפות העולם), שתיערך בשישי ובשבת הקרובים, תציע עוד כמה דברים הן לשחיינים השוחים בתחרות והן למלווים ולקהל הרחב שיגיע לצפות בה.

 

ראשית, נותנת החסות הרשמית של האיגוד, חברת arena, תספק מבצעים מיוחדים בחנות הרשמית לכבוד התחרות, כולל על החליפות התחרותיות החדשות, שיוצרו בהשראת אדם פיטי ושרה שוסטרום. כמו כן, במהלך התחרות יוגרלו פרסים יקרי ערך של arena במקצי פרס מיוחדים (מי אמר גונג?), כמו גם פרס נוסף שיוגרל במסגרת פעילות באינסטגרם של האיגוד IsraelSwimming.

 

בנוסף, כחלק משיתוף הפעולה עם שוונג, שמכסה תקשורתית את התחרות, יוצב לטובת השחיינים המשתתפים מקרר באיזור היציאה בתום המשחים ובו בקבוקי PowerAde, מותג משקאות הספורט האיזוטוני מבית קוקה קולה והמשקה הרשמי של המשחקים האולימפיים ואירועי הספורט הגדולים בעולם. 

 

ואם כל זה לא מספיק, בהצגה האחרונה בשבת בערב, שתשודר בשידור חי בספורט 5 ובסופה למעשה תיסגר הנבחרת לאליפות העולם, יוצבו לצד המבואה בכניסה לבריכה, דוכנים שונים ומגוונים לטובת הקהל שצפוי להגיע. בין הצופים בהצגה זה, מובטח בין היתר מקומם נבחרת שחייני המאסטרס, שחלקם עתידים לייצג את ישראל באליפות העולם למאסטרס, כמו גם אגודות נוספות שיגיעו לעודד ולתמוך.

 

לתשומת לבכם, היציע המזרחי (היציע שמעל למזכירות ולפודיום למי שפחות מחזיק מצפן) יהיה סגור לכל אורך התחרות והשחיינים והקהל יוצבו כולם ביציע המערבי. אנו קוראים לכל השחיינים, המשפחות, אוהבי השחייה ואוהדי הספורט באשר הם להגיע לתחרות ולתמוך, על מנת לסייע להגדיל את המשלחת לאליפות העולם ולהציג את השחייה הישראלית במלוא תפארתה.

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK