נקבעה המשלחת המלאה לאליפות העולם בשחייה בדרום קוריאה

30/06/2019

אחרי שתמה אתמול (שבת) תחרות ההזדמנות האחרונה לקביעת קריטריונים אישיים לאליפות העולם בשחייה, פורסם היום הרכב המשלחת המלא שייצא לדרום קוריאה, אשר מונה בסך הכל 11 שחייניות ושחיינים.

 

חמישה שחיינים קבעו את הקריטריון האישי: יעקב טומרקין, מירון חירותי, מיכאל לייטרובסקי, יהונתן קופלב ואיתי גולדפדן. כמו כן, הוחלט כי תצא נבחרת שליחים 4X100 מעורב מיקס (משחה אשר הפך אולימפי לאחרונה) ולפיכך ישנם שלושה שחיינים נוספים אשר קבעו את קריטריון השליחים: אנסטסיה גורבנקו, אנדראה מורז ותומר פרנקל.

 

אליהם, הוחלט להוסיף שלושה שחיינים על תקן של כרטיס חופשי - דניס לוקטב, גל כהן גרומי ודניאל נמיר, אשר ישלימו גם את משחה השליחים ל-4x200 חופשי. זאת בהתאם להמלצת מאמן הנבחרת לוקה גברילו ויועץ העל של איגוד השחייה דייויד מארש.

 

קריטריון השליחים, לשם הבהרה, הוא שבכל אחד מהמשחים לפחות שניים מהשחיינים קבעו זמן הטוב מקריטריון A לתחרות שנקבע על ידי פינ״א (טומרקין וגורבנקו), וכן כי סך התוצאות של ארבעת השחיינים בעונה האחרונה, בקיזוז זינוקי שליחים (חצי שנייה לזינוק), יהיה טוב מהמקום ה-16 הממוצע בשתי אליפויות העולם האחרונות. לאחר שעמדו כל התנאים בקריטריון, הוחלט כאמור להוסיף עוד שלושה כרטיסים חופשיים ללוקטב, גרומי ונמיר, וזאת במסגרת הסמכות שנקבעה מראש בתנאי הקריטריון.

 

משהושלמה הנבחרת, עוד לפני אליפות העולם, ייצאו השחייניות והשחיינים למחנה אימון בג׳ג׳ו בדרום קוריאה כבר בשבוע הבא, כאשר התחרות עצמה בבריכות תחל ב-21 ביולי. עם שחייניות ושחייני הנבחרת ייצאו שני המאמנים הראשיים של הנבחרת: לוקה גברילו ואהוד סגל, כאשר מנהל המשלחת יהיה מנכ״ל האיגוד אמיר טיטו.

 

לפני השחייה בבריכות, כמובן, תתחרה הנבחרת בשחייה למים פתוחים, הכוללת את מתן רודיטי, אווה פביאן, עדן גירלואנצה, יובל ספרא ויונתן רוסין עם מאמן הנבחרת חנן גלעד, וכן נבחרת השחייה אמנותית (הדואט והקבוצתי), הכוללת את עדן בלכר, טלי אוסטרובסקי, אמילי גרין, ניקול נחשונוב, שלי בובריצקי, מאיה דורף, יעל פולקה, אריאל נשיא, אלינה חלמסקי וגל ליטמן עם המאמנות סבטלנה בלכר ולריסה קונין, הנמצאות בימים אלו במחנה אימונים בברצלונה לקראת התחרות.

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK