ימים אחרונים להרשמה לאליפות המאסטרס: איך נרשמים ומי יזכה בכרטיסי טיסה?

10/07/2019

כל מי שהיה באחת מאליפויות ישראל למאסטרס בשנים האחרונות, נשאב פנימה. שחיינים מכל הגילאים מגיעים לבריכת השחייה האולימפית במכון וינגייט ליומיים שהם חגיגה של הספורט שאנחנו כל כך אוהבים. תוצאות מהירות במים, אווירה של משפחה אחת גדולה ומחבקת וגם פרסים מיוחדים למשתתפים תמיד אפיינו את התחרות הזאת, אולם נראה שהשנה, זה אף יהיה גדול מתמיד.

 

ההרשמה לתחרות נסגרת ב-14 ביולי בשעה 12:00, אולם כבר עכשיו ניתן להגיד שזו כנראה הולכת להיות אליפות הקיץ עם הכי הרבה משתתפים אי פעם. התחרות עצמה תיערך בסוף השבוע הבא - 19-20 ביולי, ותכלול ארבע הצגות - מהשעה 9:30 בבוקר ואילך.

 

 

מלבד המשחים עצמם, השנה ישנם עוד כמה "בונוסים" לשחיינים בתחרות. בראשם, הגרלת שני כרטיסי טיסה למדריד בין כל המשתתפים והמתנדבים מתנת חברת AirEuropa. בנוסף, חברת arena, נותנת החסות הרשמית של איגוד השחייה בישראל, התגייסה גם היא ותגריל פרסים שונים במהלך התחרות. ואם זה לא מספיק לכם, עוצבו גם חולצות מיוחדות לרגל האירוע, אותן אפשר למצוא כאן.

 

האגודה "הצומחת" ביותר, קרי זו שגדלה במספר השחיינים הרב ביותר מאליפות הקיץ הקודמת ועד האליפות הנוכחית, תזכה בגביע מיוחד, כשגביע נוסף, על שמו של נלו בילדרמן, יוענק לשחיין או השחיינית אשר יהיו קרובים ביותר לשיא העולם למאסטרס בגילם ב-200 מטר חופשי. כמו כן, אסור לשכוח גם את משחה שליחים המשפחות המסורתי, אשר הפעם, לתשומת לבכם, יש להירשם אליו מראש בלחיצה על הקישור.  

 

 

עבור מרבית השחיינים מדובר בתחרות המטרה של השנה, זו לשמה התאמנו והתכוננו וכעת הם באים כדי לקצור את הפירות. עבור 16 מהם, זו תחרות בקרה והכנה מצוינת, שכן אחריה ימריאו לאליפות העולם למאסטרס שתיערך בגוואנגז'ו, דרום קוריאה, ותחל ב-9 באוגוסט. השחיינים שיטוסו לאליפות העולם: דב ניסמן, זאב שבתאי, רומן טיטינשניידר, עדינה פאור, סרגיי בובובניקוב, לודמילה בבאי, לובוב ז'ורוב, יורי סגן, לריסה גולדשטיין, יוסף קליגמן, רעיה אובסישר, רוני גת, אמיר רשפון, ג'וש זילברשטיין, טל סנונית ויונה תדיר.

 

אם אתם עדיין מתלבטים האם להירשם לתחרות, אתם יכולים להפסיק להתלבט. הירשמו עכשיו ותודו לנו אחר כך, כי על חוויה כזאת באמת אסור לוותר. אם יש שאלות ספציפיות, ניתן להפנותן לגיא שמואלי במייל. נתראה בבריכה, בהצלחה!

 

תקנון התחרות

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK