ברגל ימין: מקום 19 לדואט בתרגיל הטכני בפתיחת אליפות העולם

12/07/2019

אליפות העולם במקצועות המים נפתחה היום (שישי) בגוואנגז׳ו, דרום קוריאה, כאשר מי שהחלו את החגיגה היו בנות השחייה האמנותית, עם מוקדמות התרגיל הטכני של הדואט. הצמד הישראלי - המורכב מעדן בלכר ושלי בובריצקי - היה זה שנתן את הסיפתח לנבחרת ישראל בתחרות, והן עשו זאת היטב 

 

בלכר (הפועל גדרות) ובובריצקי (עלה מזכרת בתיה), בהופעת הבכורה שלהן באליפות העולם כדואט, הוגרלו לבצע את התרגיל שלהן אחרונות מבין כל הנבחרות (45), אולם זה לא פגם בביצוע כלל. הן קיבלו ניקוד מצוין מבחינתן של 80.3788 נק׳ (24.3 על ביצוע, 24.3 על התרשמות ו-31.7788 על אלמנטים), אשר היקנה להן את המקום ה-19 הכללי המכובד, בחצי העליון של המשתתפות (המטרה שהוצבה בדואט).

 

 

בהמשך, עם הרוח הגבית של הפתיחה הטובה, יתחרו הבנות גם בתרגיל החופשי של הדואט, כשכבר ביום ראשון יצטרפו אל השתיים שאר בנות הנבחרת לביצוע התרגיל הקבוצתי, עם מוקדמות התרגיל הטכני. את הנבחרת מדריכות המאמנות אנה טרס, סבטלנה בלכר ולריסה קונין, אשר נראו מרוצות מאוד בסיום התחרות.

 

מחר לפנות בוקר ייכנסו למעגל התחרויות שחייני המים הפתוחים, עם המשחה לחמישה ק״מ לגברים, בו ייצגו את ישראל יונתן רוסין ויובל ספרא (הפועל עמק יזרעאל). תחרויות המים הפתוחים נערכות בעיר יושו, הנמצאת כ-90 ק״מ דרומית מערבית לגוואנגז׳ו, במפרץ סגור של האוקיינוס השקט.

 

 

 

 

תמונות: סימונה קסטרווילארי

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK