מכבי פ.מ רעות השיקה "קיר תהילה" באירוע חגיגי

13/09/2019

אגודת מכבי פארק המים רעות ערכה היום (שישי) אירוע חגיגי ומרשים בו חשפה את "קיר התהילה" שלה. על הקיר, תמונותיהם והישגיהם של השחייניות והשחיינים הגדולים מהמועדון, אשר מעתה יונצחו על קירות הבריכה.

 

באירוע נכחו מרבית השחייניות והשחיינים אשר מופיעים על הקיר יחד עם בני משפחותיהם, נציגי איגוד השחייה בישראל, בהם המנכ"ל אמיר טיטו, נציגי עיריית מודיעין מכבים רעות, וכן אנשים נוספים מעולם השחייה, אשר כולם הגיעו לכבד את האגודה ואת המסורת שלה.

 

 

מדובר בעיקר בשחייני עבר, אך גם בכמה שחיינים פעילים, אשר כולם שמו את רעות על המפה הישראלית ואף העולמית, כשהמטרה היא שיתווספו אליהם כל העת שחיינים נוספים. על הקיר, מופיע מקים האגודה ומי שהיה מאמנה מ-1991 ועד 2003, אורי קליינמן וכן 14 שחייניות ושחיינים: רותם פלד, דקל שחף, אמיר ארבל, יהב שחף, עמית בכר, נמרוד חייט, גיא שילון, איתי כרמי, יעל דניאלי, אור סבטיה, שחר מנחם, גלי זילברברג, גלי פסקרה ונטע שיף.

 

מי שיזם את הקמת הקיר הוא מאמנה הראשי של האגודה, כרמל לויתן, אשר אמר לאתר איגוד השחייה: "עבדנו על הקיר הזה חצי שנה מאוד קשה בשביל לאסוף את כל הנתונים. רצינו להאדיר ולפאר את השחיינים הטובים שהיו בפארק, בין היתר כדי לתת השראה לשחיינים הצעירים, שיוכלו לשאוף גבוה. אנחנו כמובן מקווים שהלוח יילך ויגדל עם השנים".

 

עוד הוסיף המאמן: "אנחנו חייבים תודה גדולה לצלם המוכשר גיא יחיאלי, אשר צילם את רוב התמונות על הקיר, והן תמונות מדהימות, וכן לכרמל מרחב שעיצבה את הקיר בצורה יפהפיה".

 

התמונות באדיבות מכבי פארק המים רעות

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK