המפגש הראשון של העונה בפרויקט "אנדר 14" יצא לדרך במכון וינגייט

28/09/2019

 

אחד מפרויקטי הדגל של איגוד השחייה בישראל, פרויקט "אנדר 14", יצא היום לדרך זו השנה השלישית ברציפות עם המפגש הראשון לעונת 2019/20 שנערך במכון וינגייט.

 

86 שחייניות ושחיינים צעירים מכל רחבי הארץ, מלווים ב-14 מאמנות ומאמנים, הגיעו לבריכה הלאומית ליום גדוש במידע ובאימונים. את היום ניהל לירן וקנין, תחת ניהולו המקצועי של ד"ר ליאוניד קאופמן.

 

 

 

היום החל בהרצה של ד"ר קאופמן למאמנים בנושא תנוחת גוף, יציאות תת מיימיות וחיבור ליבה לתנועה (סטרים ליין וראש חץ), אחריו זינקו למים השחייניות והשחיינים, לא לפני שהתפעלו כמובן מקיר השיאים החדש שהושק השבוע. באימון, שארך כשעה וחצי, יישמו השחיינים בדיוק את הדברים עליהם דובר בהרצאה ביחד עם המאמנים.

 

 

 

לאחר מכן ערכו השחיינים אימון פילאטיס בהדרכתה של כבי דש, אשר מלוה את הפרויקט מראשיתו. עם תום הפסקה לארוחה ומנוחה, עברו השחיינים והמאמנים להרצאה בנושא "טכניקה וחשיבותה בשחייה המודרנית", בו גם הוצגה להם התפתחות הטכניקה על פני ההיסטוריה ועד היום.

 

 

אחרי ההרצאה זינקו השחיינים למים לאימון שני, בו הדגש היה חיזוק המיומנויות שנלמדו בבוקר, כמו גם עבודה על טווח תנועה. לסיום האימון, נערכה תחרות שליחים מיוחדת ומאתגרת, בה לקחו חלק כל השחייניות והשחיינים.

 

 

 

לירן וקנין, עבורו היה זה המפגש האחרון כרכז הפרויקט, אמר בסיום: "בהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה רבה לכל השחיינים והשחייניות שעברו בשנתיים הקודמות והיום בפרויקט המדהים הזה. אני לא נעלם ותמיד אשמח לעזור לכם. תזכרו שאתם ה'שגרירים' של הפרויקט, כמו שאני אוהב להגיד לכם. תעשו עבודתכם נאמנה ותצליחו. שנה טובה לכולם".

 

המאמנות והמאמנים שהשתתפו במפגש הראשון: אביה נפתלי (מכבי וייסגל רחובות), אבירם חמו (מכבי כפר המכביה), אבנר יצחקי (מכבי קריית אונו), אורי שעיבי (הפועל עמק חפר), דניאלה מנור (הפועל כפר סבא-בית ברל), ויקטור פומין (הפועל פ"ת), יגאל שייחט (הפועל דולפין נתניה), יהונתן קופלב (מכבי חיפה), ירדן חרותי (הפועל דולפין נתניה), נופר טל (מכבי קריית ביאליק), פאני קרוטמן (מכבי כפר המכביה), פבל פסין (הפועל כפר סבא-בית ברל), פליקס רובינשטיין (מכבי כפר המכביה) ושיר מלכינסון (בני הרצליה).

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK