שחייניות ושחייני הנבחרת התכנסו ליום מרוכז ראשון לעונה

01/10/2019

עם תום ארוחות החג ובזמן שרבים עדיין בחופשה, התכנסו היום (שלישי) שחייניות ושחייני הסגל המורחב של נבחרת ישראל ליום מרוכז ("יום קאדר"), שכלל אימונים, הרצאות וגם יציאה לארוחה משותפת.

 

 

28 שחייניות ושחיינים הנמנים על "סגל A" ו"סגל B" של נבחרת השחייה בבריכות אשר נמצאים בארץ נכחו, כאשר באימונים שחו גם שחייני האקדמיה ומרכז המצוינות במכון וינגייט אשר אינם נמנים על הסגלים הבכירים. לאחר שיחת פתיחה קצרה, נכנסו השחיינים למים, לאימון משותף בבריכה הלאומית.

 

 

 

בתום האימון, התכנסו השחייניות והשחיינים לשיחה, בה בירכו אותם יו"ר האיגוד סימון דוידסון ומנכ"ל האיגוד אמיר טיטו. לאחר מכן הציג להם מאמן הנבחרת לוקה גברילו בפירוט את ה-Handbook הרשמי של נבחרת ישראל לעונת 2019/20, כולל נהלים, כללי התנהגות, זכויות וחובות ומנהל הנבחרת החדש, לירן וקנין, הציג את תפקידו וחידד את הדרישות מהשחיינים והסיוע שיינתן להם במידת הצורך.

 

 

לסיום החלק הזה, שמעו השחיינים הרצאה מפי דובר האיגוד גיא דר על "תקשורת ושחייה" וקיבלו הנחיות וטיפים להתנהלות מול גורמי התקשורת, כמו גם התנהלות נכונה ברשתות החברתיות בשגרה ובתקופת תחרויות. 

 

אחרי סדרת ההרצאות יצאה הנבחרת לארוחה משותפת במסעדה בהרצליה, בסיומה חזרו לבריכה הלאומית לאימון נוסף (בו גם חלק קליל יותר, כולל משחק כדורמים), אשר נעל את יום הנבחרות.

 

 

זו הייתה למעשה הזדמנות אחרונה לנבחרת להתכנס במתכונת זו, שכן כבר בימים הקרובים יצטרפו מירון חרותי ואנסטסיה גורבנקו לאנדי מורז בתקופת אימונים ממושכת בסן דייגו, אצל מאמן מרכז המצוינות של האיגוד בארה"ב, דייויד מארש.

 

עוד קודם, תיערך תחרות בינ"ל ראשונה לעונה בה ייצוג כחול-לבן - תחרות גביע העולם בבודפשט, שתיערך כבר בסוף השבוע הזה (חי בערוצי ספורט 5), בה ישתתפו דניס לוקטב, מיכאל לייטרובסקי, תומר פרנקל ומירון חרותי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK