עידו אפל, פקה נוטינן ורז בן שושן: מאמני הנבחרות הצעירות והתכנית המשולבת החדשה

15/10/2019

מינויי המאמנים הראשיים לנבחרות ישראל הצעירות לעונת 2019/20 אושרו היום (שלישי) על ידי הוועדה המקצועית של איגוד השחייה. המינויים כוללים את המאמנים פקה נוטינן ועידו אפל, אשר חוזרים לסגלים לשנה נוספת ורז בן שושן, אשר לו זו שנה ראשונה בתפקיד.

 

 

עידו אפל, מאמנה של הפועל פתח תקווה, ימשיך בתפקידו כמאמן הראשי של נבחרת הקדטים (שנה שישית ברצף), כאשר לצד תפקיד זה הוא יתפקד כמנהל תכנית הנבחרות הצעירות, מתוך מחשבה על אינטגרציה ושיתוף פעולה של כל הגילאים הצעירים לאורך כל השנה. פקה נוטינן, מאמן מכבי חיפה, ממשיך גם הוא בתפקידו כמאמן נבחרת הנוער ורז בן שושן, מאמן הפועל כפר סבא-בית ברל מונה לתפקיד עוזר מאמן הנבחרות הצעירות.

 

נבהיר כי השנה לא מדובר על מאמני "משימה" בלבד, כלומר, תפקידם של המאמנים לא יתמצה בהכנות לתחרות אחת או שתיים ספציפיות, אלא גם בעבודה שוטפת, הכוללת בין היתר שישה מחנות אימון מרוכזים, שיכללו הן שחיינים בגיל הנוער והן שחיינים בגיל הקדטים. כמו כן, נבחרת הנוער, יחד עם מספר שחיינים מהסגל הרחב של הנבחרת הבוגרת, ייצאו ב-6 בנובמבר לתחרות הכנה בגנואה, איטליה, שם עבור מרביתם תהיה זו טבילת האש של העונה בזירה הבינלאומית.

 

 

עידו אפל סיפר על התכנית הכוללת ותפקידו החדש: "במסגרת השינויים המקצועיים הברוכים והנדרשים באיגוד השחייה, השנה יתקיים שיתוף פעולה בין נבחרות הנוער והקדטים, כאשר השאיפה היא להקל על המעבר של שחייני הקדטים לגזרת הנוער. נעשה זאת על ידי פעילות משותפת בין שתי הנבחרות, החל במחנות אימונים וכלה בתחרויות משותפות לשחיינים הנמצאים בגילאים המתאימים וברמה הנדרשת, לפחות בחלק הראשון של העונה".

 

"המטרה בסופו של יום היא לייצר קאדר שחייניות ושחיינים רחב ככל הניתן, שיהווה את עתיד שחיית הבוגרים. אני מחכה בכיליון עיניים לעבודה בשיתוף הפעולה עם לוקה גברילו המאמן הלאומי ופקה נוטינן מאמן נבחרת הנוער, כאשר התכנית שתיכתב תהיה מתואמת בין כלל הצדדים כדי לייצר קו פעולה אחיד ומשותף וצופה פני עתיד לכלל השחיינים אשר יזכו ויהיו שייכים לקאדר של שתי הנבחרות הללו".

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK