שיא ישראלי נוסף לגורבנקו במסגרת ה-ISL, הפעם ב-200 מעורב אישי

20/10/2019

אנסטסיה גורבנקו השלימה הערב (ראשון) דאבל אישי במסגרת תחרות ליגת השחייה הבינלאומית החדשה, ה-ISL, כאשר לאחר ששברה אמש את השיא הישראלי ב-400 מטר מעורב אישי בבריכות קצרות, כעת עשתה זאת בחצי המרחק במשחה ל-200 מעורב אישי.

 

גורבנקו קבעה זמן של 2:08.01 דקות, שיפור של שנייה ושלוש מאיות לשיאה האישי, וחשוב מכך, שיפור של 74 מאיות לשיא הישראלי בן שש השנים של עמית עברי. כזכור, זהו המשחה (בבריכה ארוכה) בו גם קבעה גורבנקו את הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו.

 

 

הישראלית בת ה-16, שמתחרה עבור קבוצת לוס אנג'לס קרנט, אותה מוביל יועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו דייויד מארש, העניקה בנוסף לשיא גם נקודות יקרות לקבוצתה. היא סיימה במקום השלישי במשחה, המעניק 6 נקודות, כשרק שיאנית העולם ההונגריה קטינקה הוסו ומדליסטית אליפות העולם הקנדית סידני פיקרם מקדימות אותה. 

 

בהמשך הערב שחתה גורבנקו גם במסגרת אחת מקבוצות השליחים של קבוצתה ב-4x100 מיקס חופשי, אולם פסלה בעקבות זינוק מוקדם. בסיכום המפגש כולו לוס אנג'לס קרנט סיימו במקום השני עם 457 נקודות, כאשר לונדון רואר במקום הראשון עם 484.5 נקודות. ה-MVP במפגש היה ולדימיר מורוזוב הרוסי מקבוצת איירון.

 

 

התחרות הבאה במסגרת הליגה הבינלאומית תיערך כבר בסוף השבוע הקרוב בבודפשט, כאשר הצפי הוא ששחיינית ישראלית נוספת, אנדראה מורז, תיקח בה חלק גם כן במסגרת הקבוצה מלוס אנג'לס. זאת לאחר שאת התחרות הנוכחית החמיצה בשל פציעה קלה שצברה במהלך אימוני השבוע שעבר.

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK