מסכמים סוכות: ממפגש אנדר 14 עד לסדנאות טכניקה לסגל טופז של אתנה

22/10/2019

חול המועד סוכות עבור רוב אזרחי ישראל היא תקופה שמורה לטיולים, ארוחות משפחתיות וישיבה בסוכה לצד ארבעת המינים. אלא שבשחייה הישראלית, הייתה זו גם תקופה לשלל פעילויות מעצימות לדור הצעיר של השחייניות והשחיינים, בה נערכו סדנאות טכניקה ומפגש אנדר 14.

 

 

זה החל בארבעה מפגשים של סדנאות טכניקה לחברות סגל "טופז" של אתנה. המפגשים חולקו לפי סגנונות השחייה, ולכל מפגש זומנו 10-15 שחייניות צעירות (גיל 12-14) אשר קבעו את התוצאות האיכותיות ביותר בשנה האחרונה בכל סגנון, יחד עם מאמניהן כמובן.

 

את הסדנאות העביר ד"ר לאוניד קאופמן במכון וינגייט, כאשר תחילה נערכו צילומי טכניקה של כל אחת מהשחייניות, לאחר מכן העביר לאוניד את הדגשים הכללים של הסגנון בהרצאה ולאחר הפסקה קצרה ערכו השחייניות באופן פרטני ניתוח טכני של הצילומים, כולל תיקונים במים ומתן תרגילי סגנון ייעודיים לשיפור.

 

עם סיום חול המועד, נערך בווינגייט גם מפגש אנדר 14 השני העונה של איגוד השחייה. כ-90 שחייניות ושחיינים מכל רחבי הארץ הגיעו יחד עם 14 מאמנות ומאמנים. המפגש נפתח בשיחה קצרה של ד"ר קאופמן עם המאמנים על דגשי האימון (סגנון החתירה ובמיוחד תחילת הגריפה). המאמנים קיבלו חופש יצירתי גם לעבודה בקבוצות בנושא המפגש.

 

לאחר אימון הטכניקה במים ערכו השחיינים אימון פילאטיס עם המדריכה כבי דש, אחריה עברו הרצאה על חוקת השחייה, אותה העבירו השופטים הראשיים ארתור דיבמן ובוריס גלזר. לסיום, נערך אימון נוסף במים שהיה אימון מדידות שהסתיים במשחה שליחים ענק על כל הבריכה. מי שניצחו במדידות האישיות היו דניאל ברוך (מכבי קריית ביאליק) ועומר שוורץ (הפועל גליל עליון) ב-200 חופשי ודביר שחף (מכבי פ.מ רעות) ועלמה מייזלס (הפועל בית אייל) ב-100 חזה.

 

 

רכז הפרויקטים באיגוד השחייה נצר שומר שלום סיכם: "היה כיף לראות כל כך הרבה שחיינים ומאמנים כאן בווינגייט במהלך החג. שמחתי לראות שלכל המפגשים הגיעו כולם עם הרבה מוטיבציה ובמטרה ללמוד. מגיעה תודה גדולה לכל המשתתפים, לד"ר קאופמן שמוביל את הפרויקטים מהצד המקצועי ביד רמה ולמאמנים המצוינים של האגודות. תודה גם לאתנה על התמיכה בסגל "טופז", אני בטוח שהשחייניות, המאמנות והמאמנים שהגיעו יפיקו את המירב ממה שלמדו".

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK