זוכרים את אלון: אליפות הרצליה יוצאת לדרך בפעם השישית

25/10/2019

מחר (שבת) תיערך בבריכת בני הרצליה (25 מטר) אליפות הרצליה לזכרו של אלון רונן. זו השנה השישית שהתחרות נערכת במתכונת הזו, לצעירים, נוער ובוגרים, כאשר למשחי ה-50 נערכים מקצי מוקדמות וגמר ואילו למשחים הארוכים יותר גמר ישיר. כמו כן, ישנם כמה משחי שליחים מעניינים, כולל המשחה המיוחד ל-8x25 צלילה.

 

 

התחרות מנציחה את אלון ז"ל, שחיינה המצטיין של בני הרצליה, אשר באוגוסט 2012 נהרג והוא בן 15 בלבד במגרש הכדורסל בבית הספר "אביב" בתל אביב לאחר שאחד הסלים קרס עליו. זו הייתה טרגדיה שהותירה בהלם את משפחת השחייה הישראלית, שכוללת גם את שני אחיו של אלון, תומר (היום קצין בחיל הים) ודניאל (היום בנקאי במנהטן), שניהם היו שחיינים מצטיינים גם כן.

 

אמו של אלון, דפנה רונן, אמרה לקראת התחרות: "לאחר מותו של אלון, דוד סגל (מנהל ענף השחייה בבני הרצליה) הבטיח לנו שיקיים תחרות לזכרו של אלון, והוא עומד בה בכבוד רב. אנחנו מאוד מעריכים את זה, כי מדובר ביוזמה ברוכה ולא קלה להפקה. אנחנו רוצים גם להודות לראש העירייה, משה פדלון, וכל צוות העירייה הנהדר שעוסק בזה, בלעדיהם לא הייתה מתקיימת התחרות, וכן להדר בן דרור שאמונה על הפקת התחרות בהצלחה רבה".

 

 

"ברמה האישית, זה עושה לנו טוב, אני רואה את בעלי, יואל, כשהוא מגיע לבריכה לתחרות, ובאותם רגעים הוא חי את אלון. זה מעסיק אותנו לפני, אחרי, ובמהלך התחרות, וזה באמת מחמם את הלב. גם העובדה שראינו שהתחרות הלכה וגדלה היא משמחת, שמענו שאפילו נרשמו 700 שחיינים, כך שלא היה מקום לכולם. אנחנו מקווים שזה אפילו יגדל בשנים הקרובות כך שיהיה מקום לכולם וסומכים על בני הרצליה שכך יהיה".

 

"חשוב לנו להנציח את אלון. אנחנו עושים זאת פעם בשנה בתחרות וגם באולם ספורט על שמו בתל אביב, מטרים ספורים מהמקום בו הוא נהרגג. פרט לכל הפעילויות שם כל השנה, אנחנו גם עושים שם פעם בשנה ערב עם הרצאה מעשירה, כשגם אליה באים יותר ויותר אנשים. אנחנו בוחרים נושא שיתאים לכולם, מהגיל בו היה צריך להיות היום אלון, 22, וצפונה. לאו דווקא בנושא שחייה ולאו דווקא בנושא עצב, אלא דברים שיכולים לתרום למי שיגיע. זה מה שעושה לנו כיף, כי הוא תמיד היה שמח ורצה לעשות כיף לכולם, להצחיק ולשמח. מבחינתנו הן התחרות והן האולם והערב הזה הן בבחינת להמשיך את הדרך שלו".

 

הצבות, לו"ז ותקנון התחרות

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK