בשבת ובראשון: אנסטסיה גורבנקו תתחרה בהונגריה ב-ISL

25/10/2019

 

אחרי הופעת בכורה מוצלחת במיוחד, תתחרה בשבת ובראשון אנסטסיה גורבנקו בפעם השנייה בליגת השחייה הבינלאומית החדשה, ה-ISL, הפעם בתחרות שתיערך על אדמת אירופה, ב"דונה ארנה" המפורסם של בודפשט, הונגריה (התחרות תשודר בחבילת ערוצי ספורט 1).

 

זו כבר הפעם השנייה של גורבנקו השנה בבריכה זו, אחרי שהתחרתה בה באליפות העולם לנוער באוגוסט, כאשר היא מתעתדת לחזור אליה שוב במאי, לאליפות אירופה.הפעם, מדובר בתחרות בבריכת 25 מטר, כאשר גורבנקו מייצגת בה את קבוצת לוס אנג'לס קרנט, אותה מוביל כזכור דייויד מארש, יועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו.

 

 

גורבנקו צפויה לשחות ביום התחרות הראשון את המשחה ל-200 מטר חופשי, וכן לקחת חלק במשחה השליחים של הקבוצה ל-4x100 חופשי. ביום התחרות השני היא עשויה לשחות שלושה משחים: 400 חופשי, 200 מעורב אישי ו-200 פרפר.

 

עם זאת, יש להדגיש כי מדובר בהרשמות ראשוניות בלבד, וכפי שכבר למדנו בליגה הזאת, הכל יכול להשתנות, אפילו ברגע האחרון. מי שתיעדר גם הפעם מהמפגש עבור הקבוצה מלוס אנג'לס היא אנדראה מורז, אשר בקבוצה העדיפו לא לסכן אותה, זכר לפציעה ממנה סבלה באימון בשבוע שעבר.

 

כזכור, בתחרות הראשונה של השחיינית הישראלית בסבב, אשר נערכה בסוף השבוע שעבר בלואיוויל, שברה גורבנקו שני שיאי ישראל בבריכות קצרות - ב-400 מעורב אישי וב-200 מעורב אישי.

 

תמונות: מאט פוליצי, באדיבות לוס אנג'לס קרנט

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK