משישי עד ראשון: יעקב טומרקין יתחרה בגביע העולם בקאזאן

31/10/2019

סבב תחרויות גביע העולם בשחייה יימשך בסוף השבוע הקרוב בקאזאן, כאשר לישראל נציג אחד שייקח בה חלק, הפיינליסט האולימפי יעקב טומרקין (מכבי אשדוד). התחרות תיערך בבריכת 50 מטר ב-Aquatics Palace היפהפה של קאזאן, בו נערכה בקיץ האחרון אליפות אירופה לנוער.

 

טומרקין צפוי לשחות שלושה משחים אישיים - 100 ו-200 מטר גב ו-200 מטר מעורב אישי. כזכור, טומרקין השיג באליפות ישראל האחרונה את הקריטריון האולימפי הבינלאומי ב-100 מטר גב, וינסה להבטיח את מקומו בטוקיו בגביע אמסטרדם, אשר ייערך בדצמבר, או בשתי תחרויות המטרה בחודש יוני.

 

 

כל שלוש הצגות הגמרים של התחרות יועברו בשידור חי גם כאן בישראל בערוצי ספורט 5 ויחלו בשעה 17:00 - כאשר ביום שישי התחרות תשודר בערוץ ספורט 5+ ואילו בשבת ובראשון היא תשודר בערוץ ספורט 5GOLD. גם כאן באתר האיגוד ובדפי האיגוד בפייסבוק ובאינסטגרם, נעדכן כל העת מהתחרות.

 

מאמנו האישי של טומרקין, ד"ר ליאוניד קאופמן, אמר לקראת התחרות: "זו תחרות בינלאומית ראשונה של יעקב בבריכה ארוכה העונה, והיא גם הראשונה מאז שהתחלנו לעבוד יחד לפני כחודשיים. המטרות הן להתחרות בצורה ראויה ומקצועית בזירה הבינ"ל, להעפיל לגמרים וגם לייצר מצב שהוא שוחה בערב יותר מהר מאשר בבוקר".

 

אתר התחרות

לוח זמנים

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK