ארבעה שחיינים יוצאים ליפן עם שחיינים מנבחרת הונגריה, צפו במאמן הנבחרת מדבר לקראת המחנה

01/11/2019

ארבעה שחיינים מסגל נבחרת ישראל ייצאו מחר (שבת) לתקופת אימונים של ארבעה שבועות ביפן, ביחד עם שחיינים מנבחרת הונגריה, בהם בין היתר שיאן ואלוף העולם כריסטוף מילאק.

 

הישראלים שיטוסו הם תומר פרנקל (הפועל ירושלים), דניס לוקטב (מכבי אשדוד), רון פולונסקי (מכבי חיפה) וגל כהן גרומי (הפועל עירוני הוד השרון). איתם, ייצא מאמן הנבחרת לוקה גברילו, שמסביר: "אנחנו נוסעים לשם להתמקד במשחי החופשי בעיקר, ה-200 וה-400 חופשי, עם התאמה מיוחדת ל-100 פרפר, אז זה מושלם עבור השחיינים שלנו".

 

צפו במאמן נבחרת ישראל לוקה גברילו מדבר לקראת המחנה

 

עוד מספר גברילו: "הרעיון למחנה הגיע כששוחחתי עם אטילה, המאמן של מילאק. הייתה להם תקופה של אימונים בישראל בשנה שעברה אחריה הם שחו טוב מאוד. זו הייתה חוויה טובה מאוד להתאמן יחד,  וכשחזרנו מאליפות העולם דיברנו והחלטנו שזה רעיון טוב".

 

על העובדה ששחיינים ישראלים רבים מתאמנים מעבר לים בימים אלו: "קיבלתי על זה פידבק מעניין ממירון חרותי כשהיינו יחד בגביע העולם, הוא אמר לי שאחד הדברים הכי טובים שהוא חווה בשיטה החדשה הזאת, שהוא הולך לתחרות, ואם מישהו חשב 'אלוהים, אני לא יכול להגיע לרמה הזאת', עכשיו אני רוצה לרדוף אחריהם. אז הרמה הבינלאומית נהייתה, לא אגיד הבית שלהם, אבל הם מרגישים בה בנוח, הם מתחילים ללמוד איך לנוע בה, זה פרויקט ארוך טווח".

 

מטרות החלק הזה בעונה: "חשוב שזה יהיה ברור לכולם שאליפות אירופה בבריכות קצרות בדצמבר בגלאזגו זו רק ההכנה לגביע אמסטרדם בבריכות ארוכות, שנשחבת כתחרות קריטריון אולימפית. זו המטרה שלנו".

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK