דייב קלשהיימר: זה כיף גדול לעבוד עם השחיינים הישראלים

06/11/2019

זו כבר תקופה לא קצרה שכמה מבכירי שחייני המרחקים והמים הפתוחים בישראל נמצאים בסנטה מוניקה, בקבוצה אותה מוביל המאמן האולימפי הבכיר דייב קלשהיימר, כחלק מתכנית של איגוד השחייה.

 

מתן רודיטי (בני הרצליה), עידן מורדל (הפועל בת ים) ובר סולובייצ'יק (מכבי קריית ביאליק) מתאמנים תחתיו בימים אלו, ואחרי השיא הישראלי ששבר מתן ב-1,500 חופשי, זו הזדמנות מצוינת לשמוע את דעתו של המאמן המעוטר על העבודה עם הקבוצה בכלל ועם הישראלים בפרט.

 

 

קלשהיימר, מאמן נבחרת ארה"ב במים פתוחים לריו 2016 ומאמנו האישי של אלוף העולם ג'ורדן ווילימובסקי, אמר: "זה כיף גדול לעבוד עם השחיינים הישראלים. מתן ועידן נמצאים כאן הכי הרבה זמן, ואני חושב שהם עשו התקדמות די טובה. בר מתאקלם גם הוא יפה לקבוצה, ואני נלהב לראות מה הם יוכלו לעשות".

 

"הם הגיעו רחוק, במה שעשינו עד עכשיו. הדבר הנחמד בקבוצה הזו היא שבכל יום ויום יש קרב, בכל יום, יש תחרות, בכל יום יש מישהו אחר שנמצא ביום טוב ורודף אחרי אלוף העולם. היו לנו גם המון אורחים, אולימפיים, מדליסטיים אולימפיים, אלופים שבאים להתאמן איתנו. זה לא הולך להיפסק, זה הולך להימשך". 

 

"יש לנו קבוצה די מיוחדת כאן. אני לא יודע אם יש עוד מישהו בעולם שיש לו כל כך הרבה שחייני חופשי למרחקים בינוניים וארוכים ברמה כזו, שמתאמנים ביחד ובדרך שאנחנו מתאמנים. אז אני נלהב לראות מה מחכה לנו בעתיד. ברכות למתן על השיא הישראלי, עכשיו בואו נשיג עוד כמה העפלות למשחקים אולימפיים".

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

ornit@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK