סגל נבחרת ישראל לאליפות אירופה ולתחרות הקריטריון באמסטרדם

24/11/2019

 

נבחרת ישראל בשחייה נערכת בימים אלו אל הפסגה הראשונה של עונת 2019/20, בדמות אליפות אירופה בבריכות קצרות, שתחל בגלאזגו ב-4 בדצמבר, וגביע אמסטרדם, שמשמש כתחרות קריטריון אולימפית ומתחיל ב-13 בדצמבר.

 

הנבחרת למשימות אלו מונה 17 שחייניות ושחיינים: אביב ברזלי (מכבי חיפה), אנסטסיה גורבנקו (מכבי קריית ביאליק), דוד גמבורג (הפועל ירושלים), גל כהן גרומי (הפועל עירוני הוד השרון), דוד גרצ'יק (מכבי חיפה), מירון חרותי (מכבי חיפה), יעקב טומרקין (מכבי אשדוד), דניס לוקטב (מכבי אשדוד), מיכאל לייטרובסקי (הפועל דולפין נתניה), אנדראה מורז (הפועל ירושלים), בר סולובייצ'יק (מכבי קריית ביאליק), לאה פולונסקי (מכבי חיפה), רון פולונסקי (מכבי חיפה), תומר פרנקל (הפועל ירושלים), יהונתן קופלב (מכבי חיפה), גיל קיזלר (מכבי חיפה) ומרקוס שלזינגר (הפועל דולפין נתניה).

 

 

מתוך הרשימה לעיל, 12 ישתתפו בשתי התחרויות, כאשר דוד גרצ'יק, אנדראה מורז, בר סולובייצ'יק, יהונתן קופלב, וגיל קיזלר יצטרפו למשלחת לתחרות הקריטריון באמסטרדם. את המשלחת יוביל מאמן הנבחרת לוקה גברילו, כאשר יחד איתו המאמן דימה ריבינסקי ומנהל הנבחרות לירן וקנין.

 

זה המקום להדגיש, כי התחרות באמסטרדם היא תחרות המטרה של הנבחרת מבין השתיים, שכן היא מהווה ההזדמנות הראשונה של השחיינים העונה להשיג את הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020. אליפות אירופה שלפניה מהווה לפיכך תחרות הכנה טובה לפני תחרות היעד. ביום רביעי הקרוב תערוך הנבחרת יום פתוח לתקשורת לפני היציאה למשימות הבינ"ל.

 

כזכור, עד כה הבטיחו את מקומם במשחקים אנסטסיה גורבנקו ומירון חרותי (ובשל כך התחרות באמסטרדם מהווה עבורם תחרות בקרה ולא תחרות קריטריון). בנוסף אליהם, יעקב טומרקין קבע את הקריטריון הבינ"ל אולם רוצה להבטיח את מקומו עם קביעת זמן היעד בתחרות מטרה. שתי רביעיות השליחים ל-4x200 חופשי גברים ול-4x100 מעורב מיקס הבטיחו את מקומן גם הן, כאשר התוצאות בעונה הנוכחית הן שיכריעו מי יאייש את הרביעיות הללו במשחקים האולימפיים.

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK