יום פתוח לתקשורת נערך לקראת אליפות אירופה וגביע אמסטרדם

27/11/2019

ביום ראשון הקרוב תטוס נבחרת ישראל ללאליפות אירופה בבריכות קצרות, שתחל ב-4 בדצמבר בגלאזגו, ולגביע אמסטרדם, שמשמש כתחרות קריטריון אולימפית ומתחיל ב-13 בדצמבר. היום (רביעי) נערך בבריכה הלאומית במכון וינגייט יום פתוח לתקשורת עם מרבית שחייני המשלחת לשתי הנבחרות.

 

 

הנבחרת למשימות אלו מונה 17 שחייניות ושחיינים: אביב ברזלי (מכבי חיפה), אנסטסיה גורבנקו (מכבי קריית ביאליק), דוד גמבורג (הפועל ירושלים), גל כהן גרומי (הפועל עירוני הוד השרון), דוד גרצ'יק (מכבי חיפה), מירון חרותי (מכבי חיפה), יעקב טומרקין (מכבי אשדוד), דניס לוקטב (מכבי אשדוד), מיכאל לייטרובסקי (הפועל דולפין נתניה), אנדראה מורז (הפועל ירושלים), בר סולובייצ'יק (מכבי קריית ביאליק), לאה פולונסקי (מכבי חיפה), רון פולונסקי (מכבי חיפה), תומר פרנקל (הפועל ירושלים), יהונתן קופלב (מכבי חיפה), גיל קיזלר (מכבי חיפה) ומרקוס שלזינגר (הפועל דולפין נתניה).

 

מתוך הרשימה לעיל, 12 ישתתפו בשתי התחרויות, כאשר דוד גרצ'יק, אנדראה מורז, בר סולובייצ'יק, יהונתן קופלב, וגיל קיזלר יצטרפו למשלחת לתחרות הקריטריון באמסטרדם. את המשלחת יוביל מאמן הנבחרת לוקה גברילו, כאשר יחד איתו המאמן דימה ריבינסקי ומנהל הנבחרות לירן וקנין.

 

 

מאמן הנבחרת, לוקה גברילו, סיפר לתקשורת: "עשינו צעד מאוד חשוב קדימה, כשהתאמנו לכל שחיין את התכנית שלו, והכל עדיין כחלק מהתכנית הכללית, כך לדוגמה עם יעקב (טומרקין) שמתאמן באחד על אחד עם ליאוניד (קאופמן), אבל עדיין חלק מאיתנו. זה משהו חדש ובלתי רגיל, אבל אנחנו מאוד מרוצים, כולם מרוויחים מזה, וזה אחד הדברים שאנחנו הכי גאים בהם בתכנית השנה".

 

על שתי התחרויות הבאות אמר: "אני לא משווה את התחרויות הקרובות לאלו שיהיו בהמשך. אני מרוצה מהאימונים ומהקצב שלנו בשלב זה של השנה, אנחנו עסוקים בלהשתפר. מדובר בתחרויות חשובות, זו שתהיה באמסטרדם היא המרכזית, אבל לא היחידה, כדי להגיע לרמה גבוהה אנחנו צריכים לגבור על משוכות כאלה״.

 

 

יו"ר האיגוד סימון דוידסון הוסיף: "התחרות באמסטרדם חשובה כי היא הראשונה העונה בה אפשר לקבוע קריטריון אולימפי, היא חשובה יותר מאליפות אירופה לבריכות קצרות, כי בסוף באולימפיאדה שוחים בבריכות ארוכות. אחרי מחזור ראשון של אימונים מאוד רציני, חלק התאמנו ביפן, חלק בארה״ב וחלק פה. רוצים לראות איך זה ישפיע, אבל גם התחרות בגלאזגו חשובה, היא לא ה-מטרה אבל היא חלק ממנה״.

 

״אנחנו לראות כמה שיותר שחיינים אולימפים בטוקיו, לראות עוד שחיינים שמשיגים קריטריון, המטרה היא לצאת משלחת גדולה. לפי מה שאני רואה, השחיינים נראים טוב, אבל זה ספורט, אי אפשר להגיד מה יהיה. אני מאמין שאיגוד השחייה ישלח בין 11 ל-16 ספורטאים, יחד עם השחייה האומנותית".

 

צילם: גיא יחיאלי

 

  

 

 

 

 

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK