מחר מתחילים: כל מה שצריך לדעת לקראת אליפות אירופה

03/12/2019

שחייני נבחרת ישראל יחלו להתחרות מחר (רביעי) באליפות אירופה בבריכות קצרות בגלאזגו, בתחרות שתיערך חמישה ימים ומביאה אליה את טובי השחייניות והשחיינים מכל רחבי היבשת. התחרות תשודר בערוצי ספורט 5 השונים, כאשר הצגות המוקדמות יחלו ב-11:30 שעון ישראל והצגות הערב ב-19:00. לטובת אלו שלא ליד המסך, התחרות תועבר בשידור חי גם און ליין באתר התחרות.

 

אליפות אירופה בבריכות קצרות אורכת חמישה ימים מלאים. מבחינת השיטה, יש בה חצאי גמר רק במשחי ה-50 וה-100, בעוד במשחים הארוכים יותר, 200 ומעלה, כמו גם במשחי השליחים כמובן, יש רק מוקדמות וגמר.

 

 

 את המשלחת כחול-לבן מייצגות כזכור שלוש שחייניות ותשעה שחיינים, מהם אחד, יעקב טומרקין, שכבר עמד על הפודיום בתחרות האירופית בבריכות קצרות, כאשר זכה בשתי מדליות כסף באליפות שנערכה בנתניה ב-2015. לצדו, שישה (תומר פרנקל, דניס לוקטב, רון פולונסקי, לאה פולונסקי, גל כהן גרומי ואנסטסיה גורבנקו) אשר זכו במדליות באליפויות אירופה לנוער בשנתיים האחרונות, ועבור חלקם זו הפעם הראשונה בתחרות זו.

 

יש לציין כי לא מדובר בתחרות מטרה עבור השחיינים הישראלים, שיתחרו בסוף השבוע הבא בגביע אמסטרדם, המשמשת כתחרות קריטריון אולימפית. אולם כפי שציין מאמן הנבחרת, לוקה גברילו: ״גלאזגו זו לא המטרה, אבל זו חלק ממנה. כדי להגיע לרמה הגבוהה אנחנו רוצים לשחות מהר גם בתחרויות כאלו״.

 

 

לנוחותכם, מצורפת רשימת כל המשחים של השחיינים הישראלים בתחרות, כאשר כבר ביום הראשון מצפה לנו לו"ז עמוס במיוחד עם 12 קפיצות למים כחול-לבן.

 

כמו כן, במקביל לתחרות האירופית תחל באטלנטה גם אליפות ארה"ב הפתוחה (בריכות ארוכות), כאשר גם שם ישנם מספר נציגים ישראלים ואנחנו נעדכן מעת לעת גם מתוצאותיהם.

Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

צרו קשר

Atzmon@isr.org.il

09-8851970

09-8851969

 

בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200

שלוחה 1 - מחלקת רישום ותחרויות

שלוחה 2 - מנהל מקצועי

שלוחה 3 - הנהלת חשבונות

שלוחה 4 - אופרציה ושחייה אומנותית

שלוחה 5 - מנהלת המשרד משלחות, חופשות חיילים

 

  • FACEBOOK LINK
  • INSTAGRAM LINK
  • YOUTUBE LINK