איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אתם בחרתם: גולובטי ורומנו שחייני הנוער של העונה

אתם בחרתם: גולובטי ורומנו שחייני הנוער של העונה

תאריך: 20/09/2022
אתם בחרתם: גולובטי ורומנו שחייני הנוער של העונה
ממשיכים לחשוף את הבחירות שלכם לנבחרי העונה של השחייה הישראלית לעונת 2021/22! מעל 4,000 הצביעו והשפיעו, ובימים אלו אנחנו חושפים בזו אחר זו את הבחירות שלכם. לאחר שגילינו שאנסטסיה גורבנקו ורון פולונסקי נבחרו לשחיינית ושחיין העונה בהתאמה, היום הגיע הזמן לחשוף את שחייני הנוער של העונה, והם דריה גולובטי ויואב רומנו!

דריה גולובטי מהפועל בת ים היא שחיינית הנוער של העונה לאחר שזכתה ל-45 אחוזים מהקולות. היא הקדימה שלוש שחייניות שהיו צמודות מאוד במקום השני - שאין גולנד מהפועל מ.א משגב, תום מיניס ממכבי ראשל"צ ועומר שורץ ממכבי קרית ביאליק.

דריה חוותה עונה מצוינת, בה הייתה חלק מהנבחרת הבוגרת לאליפות העולם ואליפות אירופה ואף הייתה שותפה לשיא הישראלי והמקום התשיעי ב-4X100 מעורב, יחד עם אביב ברזלי, לאה פולונסקי ואנסטסיה גורבנקו. באליפות אירופה לנוער דורגה פעמיים במקום הרביעי, במשחים ל-50 חופשי ו-200 חופשי, כפסע ממדליה, וכן במקום החמישי במשחה ל-100 חופשי ומיצבה את עצמה כאחת משחייניות החופשי הטובות לגילה באירופה.

אצל הנערים הקרב על התואר היה צמוד יותר. יואב רומנו ממכבי שהם, שחיין האקדמיה, זכה ל-33 אחוזים מן הקולות והקדים את מרטין קרטאבי מהפועל דולפין נתניה שזכה ל-20 אחוזים מן הקולות ואת ענבר דנציגר ממכבי קרית אונו (שחיין האקדמיה), שגרף 16 אחוזים מההצבעות.

רומנו סיפק עונת פריצה נהדרת, עם שיאי נוער ב-800 וב-1,500 חופשי, כשבאחרון הוא קובע את התוצאה הרביעית בטיבה בישראל לבוגרים. בשני המשחים הוא העפיל גם לגמרים באליפות אירופה לנוער, כשאף קבע את הקריטריון לאליפות אירופה לבוגרים ובה צבר ניסיון ראשון במעמד. גם בבריכות הקצרות הציג יכולת גבוהה עם שיא נוער ותואר אלוף ישראל ראשון בקריירה.

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200