איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אתם בחרתם: שפע וגוטמן מאירי שחייני המאסטרס של העונה

אתם בחרתם: שפע וגוטמן מאירי שחייני המאסטרס של העונה

תאריך: 21/09/2022
אתם בחרתם: שפע וגוטמן מאירי שחייני המאסטרס של העונה
ממשיכים לחשוף את הבחירות שלכם לנבחרי העונה של השחייה הישראלית לעונת 2021/22! מעל 4,000 הצביעו והשפיעו, ובימים אלו אנחנו חושפים בזו אחר זו את הבחירות שלכם. לאחר שגילינו שאנסטסיה גורבנקו ורון פולונסקי נבחרו לשחיינית ושחיין העונה בהתאמה, ודריה וגולובטי ויואב רומנו לשחיינים הנוער של העונה, היום הגיע הזמן לחשוף את שחייני המאסטרס של העונה, והם זיוית גוטמן מאירי וגרשון שפע!

שתי ההצבעות היו צמודות במיוחד, כאשר זיוית מכבי חיפה זכתה ל-30 אחוזים מהקולות וגברה במעט על סטלה אסתר הולדשטיין מאקוותיקיך עם 26 אחוזים ועל רונדה ניסמן מאקוותיקים עם 17 אחוזים. אצל הגברים הקרב היה צמוד אף יותר כאשר גרשון מאקוותיקים גבר באחוז בודד על דניאל קציר ממכבי חיפה.

זיוית, המתחרה לגילאי 44-40, אמנם לא השתתפה באליפות אירופה למאסטרס, אולם לקחה חלק בתחרות איכותית לא פחות, אליפות ארה"ב הפתוחה, בה זכתה ב-4 מדליות: אחת מזהב, שתיים מכסף ואחת מארד. בסך הכל שברה העונה לא פחות משישה שיאי מאסטרס. נציין גם את הולדשטיין במקום השני שחוותה העונה חלומית עם זכייה ב-2 מדליות זהב ועוד מדליית כסף באליפות אירופה למאסטרס ושבירת 10 שיאי מאסטרס במהלך העונה.

גרשון, המתחרה לגיל 79-75, הוכיח שגם כשהוא בשנתו האחרונה בקבוצת הגיל הוא עדיין מצליח להציג יכולת נהדרת וגרף שתי מדליות ארד באליפות אירופה למאסטרס. הפרט הפיקנטי היה שהאליפות נערכה ברומא, בדיוק במקום בו הוא התחרה לראשונה במשחקים האולימפיים, מה שסיכה אותו בכבוד רב במהלך התחרות. נציין גם את דניאל קציר שהגיע למקום השני אחרי שזכה במדליית כסף ומדליית ארד באליפות אירופה, בבריכה והמים הפתוחים ודבר העונה שני שיאי מאסטרס.

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200