איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  "האגודות הוכיחו שהשחייה היא משפחה אחת גדולה"

"האגודות הוכיחו שהשחייה היא משפחה אחת גדולה"

תאריך: 12/10/2023
"האגודות הוכיחו שהשחייה היא משפחה אחת גדולה"
רוב שחייני ושחייניות קבוצת השחייה של שער הנגב גרים בעוטף עזה ועברו משעות הבוקר המוקדמות בשבת האחרונה יממה קשה מנשוא באזור מגוריהם.

מאמן נבחרת הקדטים ואיש השחייה הוותיק אמיר כהן (פיש), שהוא המאמן הראשי של הקבוצה ותושב מפלסים, הצליח לצאת בשלום מהממ"ד אחרי 26 שעות רצופות ללא תקשורת. בכל השעות הארוכות האלה נלחמו על הבית שלהם חיילי צה"ל תושבי היישוב וכיתת הכוננות מול עשרות מחבלים. כשיצא פיש מהממ"ד, הוא בדק מה שלום השחיינים והשחייניות שלו וראה בטלפון שלו אין ספור הודעות מאנשי איגוד השחייה, ממאמנים באגודות מרחבי הארץ ומשחייני נבחרת הקדטים.

חברי הקבוצה, שפונו מיישובי העוטף, פוזרו בימים האחרונים ברחבי הארץ יחד עם משפחותיהם ובכל מקום בו הם נמצאים התנדבה אגודת שחייה קרובה לארח אותם. איגוד השחייה, יחד עם האגודות, דאג לגייס ציוד רב עבור השחיינים והשחייניות כדי שיוכלו להמשיך לשחות, להרגיש קצת שגרה ובעיקר להרגיש בבית.


קינן ברוש מברור חיל אחרי אימון שהעבירו לו גרשון שפע ובוקי צ'יש

כ-20 שחיינים ושחייניות נמצאים כיום באזור נתניה, מתאמנים בבריכת וינגייט וזוכים גם לארוחת צהרים חמה. חברת "ארנה", הספונסר של איגוד השחייה, פתחה את החנות בבריכה וסיפקה להם ציוד כמו בגדי ים, משקפות, כובעים, מגבות ועוד. היום הם קיימו אימון מיוחד עם כרמל לויתן, מאמן נבחרת הנוער והאקדמיה במרכז המצוינות בווינגייט.

פיש היה נרגש מאוד מהיוזמות המדהימות של האיגוד ואנשי האגודות בכל הארץ: "אני רוצה להודות לכולם - לאיגוד השחייה, למיקי גפן ונצר שומר שלום, על ההיענות והעזרה ולכלל המאמנים והאגודות בארץ שהוכיחו שהשחייה היא משפחה אחת גדולה. תודה למיכל גזית, תושבת שדרות, שמנהלת את פעילות החוגים בשער הנגב והיתה 30 שעות בממ"ד, ומאמנת השבוע את השחיינים והשחייניות בווינגייט".


אימון בווינגייט עם כרמל לויתן

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200