איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  משפחת נימרי קיבלה את צמיד איגוד השחייה

משפחת נימרי קיבלה את צמיד איגוד השחייה

תאריך: 08/11/2023
משפחת נימרי קיבלה את צמיד איגוד השחייה
משפחת נימרי, ששכלה בתחילת המלחמה את הבת סרן עדן נימרי, היא הראשונה שקיבלה את צמיד איגוד השחייה המציין את תאריך הטבח בדרום.

עדן היתה שחיינית תחרותית עד גיל 18, התאמנה מגיל צעיר עד תקופת הצבא במועדון פארק המים רעות, והיתה חלק מנבחרת הנוער של ישראל. היא גדלה במשפחת שחייה נפלאה, כאשר מלבדה גם אחותה נוגה שחיינית, אביה מיכאל שחיין מאסטרס ויחד עם אשתו שרון - שניהם שופטי שחייה.

כל שחייני הנבחרות בכל ענפי השחייה יקבלו את הצמידים האלה במהלך השבוע הקרוב ויוכלו לשאת אותם בכל התחרויות הבין לאומיות בהן ישתתפו.
 

משפחת נימרי עם הצמידים

סרן עדן נימרי: במותה הצילה חיים
עדן הייתה שחיינית תחרותית עד גיל 18 וחלק מנבחרת הנוער של ישראל. היא ויתרה על האפשרות להתגייס כספורטאית מצטיינת ולהמשיך להתמקד בשחייה והתגייסה לקורס טיס. בסופו של דבר הגיעה נימרי ליחידת רוכב שמיים בחיל התותחנים וכשסיימה את מסלול ההכשרה יצאה לקצונה וחזרה ליחידה כדי לפקד על צוות. 

עדן נפלה במהלך הקרב בבסיס נחל עוז, היא פקדה על צוות רוכב שמיים, ובזמן התקפת המחבלים היא ניהלה באומץ ובתושייה קרב יריות עם המחבלים, במהלכו חיסלה מחבל שהתקרב למיגונית בה שהתה עם תצפיתניות. לאחר מכן נכנסו מהפתח של עדן מספר מחבלים, עדן ניהלה אתם קרב יריות, עד שהם התחילו לזרוק רימונים שגרמו למותה. 
היא גוננה על החיילות שלה, דאגה להן למסתור והגנה עליהן בגופה ובזכותה חלק מהתצפיתניות ושאר לוחמות הצוות שלה ניצלו. הן נכנסו לחדר וחיכו עד שהגיע החילוץ.
 
לכתבות על עדן בתקשורת
כתבת וידאו בספורט 5

חדשות 13
כאן 11
חדשות 12 (החל מ-01:30 דקות)
YNET
הארץ
ספורט 5
ONE
שוונג
ישראל היום
מודיעין ניוז
MYNET מודיעין
 

עדן נימרי זוכה במדליה בבריכה


עדן נימרי על הפודיום בתחרות מים פתוחים

 

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200