איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  תחרות במתכונת ISL התקיימה בבריכה הלאומית בווינגייט

תחרות במתכונת ISL התקיימה בבריכה הלאומית בווינגייט

תאריך: 13/11/2023
תחרות במתכונת ISL התקיימה בבריכה הלאומית בווינגייט
בשבת (11.11.23) התקיימה בבריכה הלאומית במכון וינגייט תחרות במתכונת ISL, בפעילות משותפת של שחייני עוטף עזה משער הנגב ורמת הנגב, יחד עם שחייני הוד השרון ומכבי מרום רמת גן. התחרות היתה בנוכחות יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה והמנכ"ל מיקי גפן.

התחרות נפתחה בדקת התייחדות לזכר קורבנות המלחמה והטבח ב-7 באוקטובר ולכבוד החטופים, תוך כדי שהשחיינים מניפים דגלים ועונדים את צמיד איגוד השחייה לזכר הקורבנות.

בזמן דקת ההתייחדות הקריא רביד סימון, חבר הנהלה איגוד השחייה, את הדברים הבאים: ‏"היום הגענו לבריכה הלאומית במכון וינגייט כשביד ימין צמיד שחור ועליו רשום 7 באוקטובר 23 ובאותה היד אנו אוחזים בדגל ישראל ומרימים אותה גבוה אל האור. מהיום הארור של שבת, שמיני עצרת, הדפו לוחמי צה״ל את האויב מארצנו והיום אנו מנצחים!
ברגע זה חשוב לנו לזכור את הנופלים, את אלה שאיבדו את יקיריהם, את אלה שאיבדו את ביתם ואת אלו שנלחמים עבורנו ומובילים אותנו אל הניצחון. גם בעת זו חיילים ממשפחת השחייה הישראלית, מובילים בשמירה על ארצנו. משפחת השחייה הישראלית נושאת תפילה - שנדע ימים טובים יותר. יחד נישאר בימים של סערה ויחד ננצח! מי ייתן שכול הלוחמים והחטופים יחזרו לשלום במהרה".

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200