איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  דביר ברזני, שחיין ירושלים רבתי, נהרג בפעילות מבצעית בעזה

דביר ברזני, שחיין ירושלים רבתי, נהרג בפעילות מבצעית בעזה

תאריך: 20/11/2023
דביר ברזני, שחיין ירושלים רבתי, נהרג בפעילות מבצעית בעזה
איגוד השחייה מרכין ראש לאחר היוודע דבר מותו של סמל ראשון דביר ברזני ז"ל בן ה-20, לוחם בגדוד 890 של חטיבת הצנחנים, שנפל בפעילות מבצעית בצפון רצועת עזה. מועד הלוויה עדיין לא ידוע.

דביר היה שחיין באגודת ירושלים רבתי, הצטיין בעיקר במשחי החתירה הקצרים, התאמן עד הגיוס בקבוצת הבוגרים, סיים קורס מדריכי שחייה והדריך במועדון וכאשר יצא לחופשה מהצבא היה מגיע לשחות במועדון.

מנו מאי, יו"ר ירושלים רבתי שהיה גם מאמנו, סיפר עליו: "דביר היה ילד רציני, אחראי, טוב לב ומשקיע. הוא שמר אתנו על קשר כל הזמן, גם לאחר שהתגייס. השיחה האחרונה שלנו היתה אחרי ה-7 באוקטובר, כאשר הוא התקשר לספר שהוא הוקפץ לבארי ותיאר את המראות שחווה שם".

אגודתו פרסמה הודעת אבל: "משפחת ירושלים רבתי מרכינה ראש, כואבת ואבלה על מותו של דביר ברזני, שנפל במלחמה על ביטחונה של מדינת ישראל בעזה. דביר אהוב שלנו, נכנסת אלינו לפני שבע שנים עם חיוך ענק ומאז לא יצאת לנו מהלב. תמיד היית בשביל כל אחד ואחת פה! תמיד אהבת ותמיד דאגת שיהיה לכולם טוב לפני שיהיה לך. אדם טוב לב, חבר, שחיין, מדריך, גדל וצמח באגודה. תמיד תהיה בלב שלנו וחלק משמעותי מהמשפחה שלנו. אוהבים אותך לנצח - יהי זכרו ברוך!"

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200