איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שתי מדליות ארד לבובריצקי ונשיא באליפות אירופה

שתי מדליות ארד לבובריצקי ונשיא באליפות אירופה

תאריך: 11/06/2024
שתי מדליות ארד לבובריצקי ונשיא באליפות אירופה
שלי בובריצקי ואריאל נשיא זכו היום (שישי, 14.6.24) במדליית ארד שניה באליפות אירופה בשחייה אומנותית המתקיימת בבלגרד - הפעם בגמר הדואט הטכני. המדליה הזו מצטרפת למדליית הארד ההיסטורית בה הן זכו השבוע בדואט החופשי.

השתיים, שייצגו את ישראל בעוד פחות מחודש וחצי במשחקים האולימפיים, הציגו תרגיל שזיכה אותן ב-243.6250 נקודות והעניק להן את המקום השלישי. בדיוק כמו בפודיום של הדואט החופשי השבוע - הצמד ההולנדי זכה במדליית הזהב עם 260.6567 נקודות והבריטיות עם מדליית הכסף (256.7184).

זו המדליה השנייה בהיסטוריה של הדואט באליפויות אירופה, שתיהן כאמור באליפות זו בבלגרד, לאחר ששלוש פעמים זכתה ישראל במדליה בתרגיל הקבוצתי. המאמנות שליוו את בובריצקי ונשיא הן סבטה בלכר ואנה טרס.  

המאמנת סבטה בלכר: "אני מאוד מרוצה מהתוצאות. ההולנדיות והבריטיות זכו במדליות בתרגילי הדואט באליפות העולם האחרונה. אנחנו ביצענו תרגיל עם רמת קושי גבוהה, הבנות הפגינו טכניקה טובה, והצלחנו לעבור את היווניות שאחת מהן היתה אלופת עולם. אנחנו עם הפנים לאולימפיאדה - בעוד שבועיים נשתתף בסופר-פיינל, שם נציג את התוכנית החדשה שלנו לקראת המשחקים האולימפיים ונגביר את קצב העבודה".

שלי בובריצקי: "אנו מאוד נרגשות מהתוצאה. בתרגיל הטכני הייתה תחרות יותר קשה על הפודיום ואנחנו מאוד שמחות שהצלחנו לבצע את דרגת הקושי שהגענו איתה ולהבטיח את המקום השלישי".

אריאל נשיא: "‏מאוד מאוד מתרגשות ממדליית הארד - זה הישג שיא עבורנו ועבור הענף. שמחות לייצג את המדינה שלנו בכבוד מסביב לעולם".

רביעי 12.6.24: מדליה היסטורית
שלי בובריצקי ואריאל נשיא עשו היסטוריה לאחר שזכו במדליית ארד ראשונה אי פעם בגמר הדואט החופשי באליפות אירופה. 

כחודש וחצי לפני המשחקים האולימפיים, שם ישתתפו השתיים, הן הציגו תרגיל נהדר שהעניק להן את המקום השלישי עם 245.6105 נקודות. הצמד ההולנדי זכה במדליית הזהב עם 264.6584 נקודות והבריטיות עם מדליית הכסף (261.0313). 
כזכור, בובריצקי ונשיא, עלו אתמול מהמקום השלישי במוקדמות עם 238.0645 נקודות והפעם קיבלו ציון גבוה יותר. 


שלי ואריאל חוגגות מדליה

אריאל נשיא: "אנחנו גאות לייצג את המדינה שלנו בכבוד. מדליה ראשונה שלנו באליפות אירופה, מה שעושה אותה מרגשת במיוחד עבורנו".

שלי בובריצקי: "אנחנו מאוד שמחות שהצלחנו לבצע את דרגת הקושי שאיתה הגענו וגם להעלות את הניקוד הסופי מהמוקדמות. זאת הייתה נקודת ציון חשובה מאוד לקראת המשחקים האולימפיים. כמובן שיש עוד הרבה על מה לעבוד ופנינו מכוונות לפריז ולכן נסיק את המסקנות הרלוונטיות מהתחרות הזאת ונמשיך בהכנות בכל הכוח למטרה המרכזית".
 

3 הזוגות

מ"מ יו"ר האיגוד, עדי ביכמן: "שלי ואריאל הוכיחו שוב שהן נמצאות ברמות הגבוהות של הדואט בשחייה האומנותית. להגיע כמקום שלישי באירופה, חודש וחצי לפני המשחקים האולימפיים, זו כבר הצהרת כוונות על היכולת שלהן לעשות היסטוריה גם בפריז ולסיים בגמר אולימפי. כל הכבוד לסבטה ולאנה ולכל העוסקים במלאכה".

יו"ר ועדת השחיה האומנותית, נעם צבי: "שבע שנים של עבודה קשה ומחויבות אין סופית הביאו לתוצאה המדהימה של מדליה בדואט באליפות אירופה. ענף השחייה האמנותית בישראל צעד בשנים אלו קדימה בצורה מרשימה וההישג היום הוא הדובדבן שבקצפת".


הפודיום


אנה טרס וסבטה בלכר


שלי ואריאל על הפודיום

 
יום שלישי: העפלה מהמקום השלישי לגמר
כחודש וחצי לפני המשחקים האולימפיים, הציגו היום (שלישי, 11.6.24) שלי בובריצקי ואריאל נשיא, הדואט שייצג את ישראל בפריז, תרגיל מצוין ועלו מהמקום השלישי לגמר הדואט החופשי באליפות אירופה המתקיימת בבלגרד.

השתיים זכו לציון של 238.0645 נקודות, הולנד סיימה ראשונה (259.0126) ובריטניה סיימה שנייה (253.9750). המאמנות שליוו אותן הן סבטה בלכר ואנה טרס. הגמר יתקיים מחר אחר הצהריים.
 

שלי ואריאל לפני התרגיל (פאביו סטי, איגוד השחייה)

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200