איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אנדי מורז תישא את הדגל בטקס הפתיחה בפריז

אנדי מורז תישא את הדגל בטקס הפתיחה בפריז

תאריך: 03/07/2024
אנדי מורז תישא את הדגל בטקס הפתיחה בפריז
אנדי מורז, שחיינית נבחרת ישראל במשחקים האולימפיים בפריז 2024, נבחרה על ידי הוועד האולימפי בישראל להיות אחת מנושאות הדגל בטקס הפתיחה. הטקס יתקיים ב-26 ביולי על גדות נהר הסיין ויחד אתה יישא את הדגל הג'ודוקא פיטר פלצ'יק.

אנדי מורז בת ה-32, שעלתה לישראל לפני עשר שנים, תשתתף באולימפיאדה השלישית שלה לאחר ריו וטוקיו. לאחר הפסקה בת שנה משחייה לטובת לימודי רפואה, היא שבה לשחות והתחילה להתחרות לפני שנה. היא שיאנית ישראל ב-100 מטר חופשי ובעלת 18 מדליות מהמכביה, מהן 13 זהב. היא בוגרת לימודי רפואה באוניברסיטת תל אביב וחברת ועדת הספורטאים של הוועד האולימפי בישראל.

מהוועד האולימפי נמסר: "ההחלטה על נושאי הדגל, לאחר מחשבה רבה, ומתוך רצון להעביר את ערכי המשלחת שלנו יחד עם ההוקרה וההתרגשות לשאת את דגל ישראל בגאווה במשחקים הקרובים. משלחת ישראל היא פסיפס של החברה הישראלית ונושאי הדגל הנבחרים, ספורטאי המופת פיטר פלצ'יק ואנדי מורז, מייצגים את תמצית החברה הישראלית - אנשים שפילסו דרכם בין אתגרים רבים בנחישות אין קץ, ציוניים, מובילים ומשפיעים על סביבתם, מצליחנים לצד יכולת נתינה ואהבת אדם".


אנדי מורז (צילום גיא יחיאלי)

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200