איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  לירון הר שי ושני מוסקונה שחייני המאסטרס של העונה

לירון הר שי ושני מוסקונה שחייני המאסטרס של העונה

תאריך: 26/08/2021
לירון הר שי ושני מוסקונה שחייני המאסטרס של העונה
ממשיכים לחשוף את תוצאות ההצבעות של נבחרי העונה בשחייה הישראלית, והפעם שחיינית ושחיין המאסטרס של העונה! מי שזכו בתואר על פי בחירות הגולשות והגולשים הם שני שחייני מכבי עולם המים - לירון הר שי ושני מוסקונה.

לירון הר שי שוחה בקבוצת הגיל 44-40 ומתמחה במשחי החזה. הוא זכה בחמש מדליות זהב באליפות המאסטרס האחרונה, בכל משחי החזה ובמשחה 200 מעורב אישי, כאשר במהלך העונה שבר ארבעה שיאי מאסטרס אישיים ולכך הוסיף שיא בשליחים עם עולם המים.

גם שני מוסקונה היא שחיינית חזה, אשר מתחרה בקבוצת הגיל 39-35. באליפות המאסטרס האחרונה היא זינקה למים שמונה פעמים, מהן השיגה שבע מדליות זהב ואחת מכסף, כאשר בשש מאותן הקפיצות זה גם היה שיא מאסטרס (שלוש פעמים במשחים האישיים ושלוש פעמים בשליחים)

יש לציין כי אצל הגברים היה מדובר בהצבעה צמודה במיוחד, כאשר הר שי זכה ב-19 אחוזים מהקולות, אחוז בודד לפני משה גרטל מירושלים רבתי שזה ל-18 אחוזים ושני אחוזים לפני דניאל קציר ממכבי חיפה שזכה ל-17 אחוזים. אצל הנשים הקרב היה צמוד גם כן, כאשר מוסקונה זכתה ל-29 אחוזים מן הקולות, שלושה אחוזים בלבד לפני לאה ברנשטיין ממכבי פ.מ רעות. במקום השלישי זכתה רונדה ניסמן מאקוותיקים עם 22 אחוזים מן הקולות.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200